W czwartek sprawa Brąszewic

Najprawdopodobniej w czwartek Wydział Gier i Ewidencji Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu będzie rozpatrywał sprawę przerwanego meczu 18. kolejki pomiędzy LZS Brąszewice i Startem Łubnice. Związek czeka jedynie na protokół sędziowski z niedzielnego spotkania.

Przypomnijmy, że drużyna gości zeszła z boiska około 40. minuty meczu po tym jak arbiter ukarał drugiego zawodnika z Łubnic czerwoną kartką i podyktował rzut karny. Piłkarze Startu postanowili zejść z boiska nie dogrywając spotkania do końca.

Najbliższe posiedzenie Wydziału Gier i Ewidencji planowane jest na czwartek. Jeśli do tego czasu do Związku nie wpłyną niezbędne dokumenty to sprawa zostanie rozpatrzona w następnym tygodniu.

Najbardziej prawdopodobna decyzja związku to walkower 3:0 dla Brąszewic. Taki też wynik uwzględniliśmy w tabeli.