AKTUALNOŚCI
Wiss i Janas po remisie

Sześć strzelonych bramek, dużo szybkich akcji i fantastyczna atmosfera – tak można podsumować piłkarskie spotkanie reprezentacji Polski i Finlandii do lat 18, które odbyło się w Piotrkowie. Na pomeczowej konferencji prasowej trenerzy drużyn podkreślali świetną organizację meczu.

gadzety kibica keeza

 

Jarkko Wiss (Finlandia): Jesteśmy rozczarowani gdyż nie udało nam się utrzymać dwubramkowego prowadzenia. Graliśmy w tym spotkaniu w mocno osłabionym składzie, bez pięciu podstawowych zawodników. Jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o organizację spotkania oraz przygotowanie murawy. Mam nadzieję, że w czwartek kibice obejrzą podobny, ciekawy mecz.

Rafał Janas (Polska): Z wyniku 1:3 udało nam się wyciągnąć na 3:3 i przy odrobinie szczęścia mogliśmy jeszcze to wygrać. Były dzisiaj momenty dobrej gry, ale były również momenty słabej postawy szczególnie w obronie. Bramki dla przeciwnika padły po naszych błędach. Wierzyłem w korzystny wynik do końca gdyż wiedziałem, że mam charakterny zespół. Bardzo fajnie grało się przy pełnych trybunach. Na meczach tej grupy wiekowej różnie z tym bywa.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments