AKTUALNOŚCI
Omega pewniakiem weekendu

Przed nami już 26. kolejka III ligi łódzko-mazowieckiej. Zdaniem analityków z firmy STS najbardziej przewidywalnym rozstrzygnięciem tej kolejki jest wygrana Omegi Kleszczów.

Nasz sponsor relacji z III ligi – firma bukmacherska Star-Typ Sport – jako jedyna wystawia kursy na mecze tej klasy rozgrywkowej. Najmniej można zarobić na ewentualnym zwycięstwie Omegi Kleszczów. Kurs na wygraną gospodarzy oszacowano bowiem tylko na 1,20. Zwycięstwo Mechanika natomiast aż na 10,21 i to najwyższy kurs spośród wszystkich drużyn grających w III lidze łódzko-mazowieckiej.
„Pewniakiem” zdaniem fachowców jest również Legia II Warszawa, która podejmie Pilicę Białobrzegi. Kurs na zwycięstwo legionistów wynosi 1,40. Wyrównanego meczu analitycy spodziewają się w Grodzisku Mazowieckim gdzie Pogoń zmierzy się z Lechią Tomaszów. Kurs na Lechię jest atrakcyjny dla graczy – 2,51.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
barkan

No i 1:1. A Radomsko ostatnie 10 minut przycisło tak ze mogło byc 2:1 a gdyby strzał Walioszczyka był niższy to by przelobował bramkarza i było by 1:3.

toja

Nie takie pewniaki zawodziły. RKS!!!

GG77

Będzie niespodzianka.Tylko RKS RADOMSKO

rkstomy

RKS jedziemy z nimi.