AKTUALNOŚCI
Łódź: obsada sędziowska

Znamy obsadę sędziowską na weekend w okręgu łódzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Zaznaczamy jednak, że w każdej chwili ta obsada może ulec zmianie.

Klasa okręgowa:
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – PTC Pabianice – Sokół II Aleksandrów – M. Waszczyk, J. Malka, A. Siejka
16:00 – Włókniarz Konstantynów – LKS Rosanów – A. Dolny, Z. Patora, J. Różycki
16:00 – Krośniewianka Krośniewice – Orzeł Parzęczew – Ł. Majchrzak, Ł. Gałązka, D. Gałązka
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Stal Głowno – K. Krasnopolski, K. Przybysz, T. Sadowski
17:00 – Termy Uniejów – KKS Koluszki – A. Różycki, J. Jankowski, A. Daroch
17:00 – LZS Justynów – GLKS Dłutów – K. Walczak, C. Guzelaydin, P. Niemiec
(niedziela – 6 kwietnia)
15:00 – Polonia Andrzejów – LKS Różyca – Muszyński, Kozielski, Sobutka
17:00 – Zawisza II Rzgów – Pogoń Rogów – Muskała, M. Chodorowicz, P. Chodorowicz

Klasa A grupa I
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – Burza Pawlikowice – Kobra Leźnica Wielka – A. Balwierz, D. Drużyński, M. Rogoziński
16:00 – Włókniarz Pabianice – Orlik Sobień – M. Śliwiński, R. Sudak, S. Felczak,
16:00 – Jutrzenka Bychlew – Sparta Łódź – P. Bińczyk, D. Mikła, E. Czarnecki
16:00 – Iskra Dobroń – GKS Ksawerów – R. Kozielski, G. Bednarski, D. Drozdowski
16:00 – UKS SMS Łódź – RKS Łódź – A. Zasadziak, B. Gniewisz, K. Jagiełło
16:00 – Orzeł Piątkowisko – MKS Tuszyn – M. Kućmański, M. Jarnutowski, J. Bernacik

Klasa A grupa II
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – Huragan Swędów – Górnik Łęczyca – P. Szymczyk, W. Pawlak, R. Sokół
16:00 – Błękitni Dmosin – LKS Kalonka – B. Lewandowski, R. Kafarski, T. Lota
(niedziela – 6 kwietnia)
13:00 – LKS Dąbrówka – AMII Nowosolna – M. Anielak, K. Sitko, R. Kafarski
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – Sokół Popów – D. Morawiec, P. Kaźmierczak, T. Lirka
15:00 – Malina Piątek – Kotan Ozorków – Ł. Gałązka, D. Gałązka, M. Rogala
15:00 – Orzeł II Parzęczew – Struga Dobieszków – K. Rutkowski, W. Pawlak, P. Ostrowski

Klasa A grupa III
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – LKS Sarnów – GKS Bedlno – K. Gruszczyński, G. Stępień, A. Banaszkiewicz
16:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – R. Graczyk, M. Wujczak, R. Siech
(niedziela 6 kwietnia)
14:00 – GKS Byszew – Bzura Młogoszyn – B. Pyciarz, M. Dobrowolski, R. Siech
14:00 – Sparta Leśmierz – LKS Świnice Warckie – B. Prokop, P. Brot, Ł. Chojecki
15:00 – Witonianka Witonia – Victoria Grabów – M. Kućmański, J. Bernacik, G. Augustowski
15:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Magnat Sierpów – Ł. Majchrzak, Ł. Siercha, K. Musiał

Łódzka Klasa B grupa I
(sobota 5 kwietnia)
16:30 – Victoria Rąbień – MKS II Tuszyn – M. Łapok
(niedziela 6 kwietnia)
14:00 – Boruta II Zgierz – Hetman Łódź – M. Czekalski
15:00 – Pisia Zygry – Victoria Łódź – J. Wypyszyński
20:00 – Ner Łódzki – Sazan Pęczniew – J. Wesołowski

Klasa B grupa II
(sobota – 5 kwietnia)
17:00 – LKS Gałkówek – Zamek Skotniki – T. Lirka
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – Czarni Smardzew – Start Szczawin – Pionko
11:00 – Fenix Wągry – Powstanie Dobra – Żaczek
15:00 – KS Gozdów – LKS Gieczno – A. Reczulski
16:30 – KKS II Koluszki – Iskra Głowno – Polewczak

Klasa B grupa III
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Zryw Śliwniki – Szymczyk
11:00 – Kanarki Małachowice – Sokół Skromnica – Szadkowski
11:00 – Kotan II Ozorków – Orzeł Wróblew – Szczasiuk
11:30 – Grom Powodów – Olimpia Oporów – Twardowski
15:00 – Delta Śleszyn – LKS Modlna – Walczak

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o