AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz II grupy klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
(sobota – 5 kwietnia)
15:00 – GUKS Gorzkowice – LKS Mniszków – Rafał Mielczarek, Mariusz Chodorowicz, Paweł Chodorowicz
15:00 – LKS Lubochnia – Polonia Piotrków – Suszyński P., Kraska S., Błotnicki Ł.
16:00 – Ceramika Opoczno – Gerlach Drzewica – Kieszkowski M., Socha P., Janiec B.
16:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Świt Kamieńsk – Niedźwiecki P., Jakubowski K., Barczak F.
16:00 – Szczerbiec Wolbórz – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Krawczyk T., Jałmużna D., Chmielewski P.
16:00 – Kawaleria Tomaszów – KS Poświętne – Kurzawski M., Muszyński M., Chmal Ł.
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – Omega II Kleszczów – Skalnik Sulejów – Dzwonkowski M., Głowacki S., Kowalik P.
16:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – Grabka Grabica – Kotarski P., Gąsior D., Dajcz M.

Klasa A grupa I
(sobota – 5 kwietnia)
15:00 – LKS Białaczów – Polonia Rokiciny – Gąsior D., Sigorski Ł., Kowalik P.
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – Tęcza Janków – Relax Czerniewice – Błotnicki Ł., Gadomski A., Jurek Rafał
11:00 – LKS Żelechlinek – Atom Januszewice – Jałmużna D., Kieszkowski M., Sinicki A.
14:00 – RKS Rzeczyca – Stal Niewiadów – Majchrowski J., Dróżdż I., Krajewski J.
15:30 – Kasztelan Żarnów – LKS Radzice – Kraska S., Bąbol T., Krasoń Kamil
16:00 – Pionier Baby – Syrenka Zakościele – Mielczarek Marcin, Markiewicz Waldemar, Sigorski Ł.

Klasa A grupa II
(sobota – 5 kwietnia)
15:00 – Czarni Rozprza – Polonia Gorzędów – Markiewicz Waldemar, Miśkiewicz S., Rośniak T.
15:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Astoria II Szczerców – Łuczyński D., Łukasiński D., Dróżdż I.
16:00 – Start Niechcice – GKS Rogi – Głowacki S., Kozłowski A., Giermata E.
(niedziela – 6 kwietnia)
14:30 – Zapał Krzętów – LUKS Gomunice – Koniarski R., Kozłowski A., Burzyński W.
16:00 – Victoria Żytno – Luciążanka Przygłów – Nowak A., Głowacki S., Łuczyński D.

Klasa B grupa II
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – EBE SPN Bełchatów – Start Lgota Wielka – Nowak A.
16:00 – Warta-Carbo Pławno – LKS Dobryszyce – Muskała G.
(niedziela – 6 kwietnia)
16:00 – Piast Krzywanice – Błękitni Chabielice – Ledwan M.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
7 lat temu

wreszcie Głowacki w a klasie