Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook
I liga kobiet (grupa południowa)
LpNazwaMPB+B-ZRP
1Rekord Bielsko-Biała122721 5831
2Rolnik Biedrzychowice122723 15903
3ROW 1964 Rybnik122321 11723
4Resovia Rzeszów122321 12723
5Tarnovia Tarnów122022 13624
6Sportowa Czwórka Radom121620 22516
7Wanda Kraków121413 19426
8Respekt Myślenice121312 21417
9Gol Częstochowa121210 17336
10Rysy Bukowina Tatrzańska121124 27327
11Sokół Kolbuszowa12109 15174
12MUKS Dargfil Tomaszów12710 29219
Aktualności
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 11
Sportowa Czwórka Radom0:1MUKS Dargfil Tomaszów
Rysy Bukowina Tatrzańska1:4Rekord Bielsko-Biała
Sokół Kolbuszowa1:1ROW 1964 Rybnik
Wanda Kraków2:1Gol Częstochowa
Tarnovia Tarnów2:0Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów1:2Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 12
Rolnik Biedrzychowice1:0Respekt Myślenice
Tarnovia Tarnów0:0Gol Częstochowa
Sokół Kolbuszowa1:1Rekord Bielsko-Biała
Rysy Bukowina Tatrzańska2:0MUKS Dargfil Tomaszów
Wanda Kraków0:2ROW 1964 Rybnik
Sportowa Czwórka Radom2:3Resovia Rzeszów
Kolejka 13
Sportowa Czwórka Radom-:-Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów-:-Rysy Bukowina Tatrzańska
ROW 1964 Rybnik-:-Tarnovia Tarnów
Gol Częstochowa-:-Respekt Myślenice
MUKS Dargfil Tomaszów-:-Sokół Kolbuszowa
Rekord Bielsko-Biała-:-Wanda Kraków
Kolejka 14
Wanda Kraków-:-MUKS Dargfil Tomaszów
Sokół Kolbuszowa-:-Resovia Rzeszów
Respekt Myślenice-:-ROW 1964 Rybnik
Rysy Bukowina Tatrzańska-:-Sportowa Czwórka Radom
Rolnik Biedrzychowice-:-Gol Częstochowa
Tarnovia Tarnów-:-Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 15
Rekord Bielsko-Biała-:-Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska-:-Rolnik Biedrzychowice
Sportowa Czwórka Radom-:-Sokół Kolbuszowa
MUKS Dargfil Tomaszów-:-Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów-:-Wanda Kraków
ROW 1964 Rybnik-:-Gol Częstochowa
Kolejka 16
Respekt Myślenice-:-MUKS Dargfil Tomaszów
Tarnovia Tarnów-:-Resovia Rzeszów
Rolnik Biedrzychowice-:-ROW 1964 Rybnik
Gol Częstochowa-:-Rekord Bielsko-Biała
Sokół Kolbuszowa-:-Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Kraków-:-Sportowa Czwórka Radom
Kolejka 17
Resovia Rzeszów-:-Respekt Myślenice
Sportowa Czwórka Radom-:-Tarnovia Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska-:-Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów-:-Gol Częstochowa
Sokół Kolbuszowa-:-Rolnik Biedrzychowice
Rekord Bielsko-Biała-:-ROW 1964 Rybnik
Zobacz wszystkie wyniki