Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
Szukaj:
Szukaj
AKTUALNOŚCI
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SIERADZ
SKIERNIEWICE
SENIORZY WYNIKI
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Klasa A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa X
Klasa okręgowa
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 4
Ligi Kobiet
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
III liga kobiet
IV Liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
Okręg Sieradz
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Okręg Skierniewice
Klasa B grupa VIII
JUNIORZY WYNIKI
Centralna Liga Juniorów Starszych
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Makroregionalna Liga U-19
Wyniki niższych lig juniorów
PRACA
REDAKCJA
REKLAMA
Nie znaleziono
Wygląda na to, że w tym miejscu niczego nie ma. Może warto spróbować coś wyszukać?
Szukaj:
OSTATNIE NEWSY
więcej >
2024-03-19
Powołania dla trio z UKS SMS Łódź
Ligowa wiosna bez KS Karsznice
Dwaj nowi zawodnicy w Iskrze Dobroń
Bracia Kowalczykowie znów w Zawiszy
2024-03-18
Bezbramkowy remis ŁKS II z Hutnikiem
Witonianka mistrzem województwa LZS
Raków przeprosił za syf w szatni
Wysoka porażka Widzewa w Lubawie
Nowy skład zarządu Jutrzenki Warta
Klasyfikacja skutecznych IV ligi
ŁKS Łódź – Raków Częstochowa – galeria
Matysiak: Czujemy duży niedosyt
2024-03-17
Rycerze Wiosny jeszcze się nie poddali
Bez bramek w meczu Pelikana z Lechią
Sokół zepsuł święto w Piotrkowie
Omega znów lepsza od Zjednoczonych
Jakub Szaniec wrócił do WKS Wieluń
Dwaj 17-latkowie w Warcie Sieradz
Orzeł Nieborów nie został liderem tabeli
Myśliwiec: Nie można wypuścić prezentu
Pozostałe
Oddala się II liga od GKS Bełchatów
Pechowa porażka Warty z liderem III ligi
Emocje i podział punktów w Krakowie
Zwycięska bramka Aleksandry Stasiak
Rusiec wygrał mistrzostwa powiatu LZS
W Kutnie znowu mecz za darmo
Zimowe wzmocnienia Startu Brzeziny
ŁZPN: Trzy wygrane kadry U-15 dziewcząt
Orzeł Piątkowisko poszukuje piłkarzy
Klasa A: Odrobią jesienne zaległości
Z Zawiszy Pajęczno do Słowiana Dworszowice
Są wolne miejsca w turnieju w Przedborzu
Wychowanek Piotrcovii graczem Polonii
Szkolenie z przepisów gry w piłkę
Robert Ornafa w Mazovii Rawa Mazowiecka
Kasiarze szukają sparingpartnera
III liga: Obsada sędziowska
Oni posędziują piłkarzom Widzewa i ŁKS
Klasa okręgowa bez Tęczy Brodnia
Certyfikaty dla szkółek piłkarskich wręczone
Adam Grzybowski graczem Orła Parzęczew
Kolejny transfer Polonii Piotrków
Mistrzostwa województwa łódzkiego LZS
Otwarcie stadionu w Skierniewicach
IV liga: Obsada sędziowska
Start Lgota Wielka ma nowego piłkarza
Z AKS SMS Łódź do reprezentacji Polski
Czarni Rząśnia poszukują sparingpartnera
Dni Otwarte w SMS LO Aleksandrów
Odrobią zaległości w klasie okręgowej
Z Cariny Gubin do Polonii Piotrków
Michał Orzechowski wrócił do AKS SMS
Startuje I liga wojewódzka A1
Patryk Czubak w sztabie trenerskim Widzewa
Kamil Andrzejkiewicz trenuje z Widzewem
Mateusz Awdziewicz przejdzie operację
Bartłomiej Bielak w Orle Parzęczew
Szymon Kołosowski piłkarzem AKS SMS Łódź
Zmiana trenera w Olimpii Niedźwiada
W Rawie Mazowieckiej poszukują trenera
Kara finansowa dla Widzewa Łódź
Marcin Matysiak: Idziemy w dobrym kierunku
Wyjazdowa wygrana przedłuża szansę
Olimpia Chąśno ma nowego trenera
Jan Nowak wrócił do Polonii Piotrków
Zmiany kadrowe w Jutrzence Warta
Daniel Potakowski piłkarzem Wolanki
Kacper Panek nowym bramkarzem Warty
Daniel Krawczyk jak dobre wino
Widzew Łódź – Legia Warszawa – galeria
Myśliwiec: Widzew zawsze gra do końca
Widzew przełamał wieloletnią klątwę
OGÓLNOPOLSKIE
Ekstraklasa
II Liga
III Liga
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Kobiety
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
III liga kobiet
IV Liga kobiet
WOJEWÓDZKIE
IV Liga
Makroregionalna Liga U-19
I Liga Wojewódzka Jun. A1
II Liga Wojewódzka Jun. A1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
I Liga Trampkarzy C1
II Liga Trampkarzy C1
I Liga Trampkarzy C2
II Liga Trampkarzy C2
I Liga Wojewódzka Młodzików D1
II Liga Wojewódzka Młodzików D1
OKRĘGOWE
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 4
KLASA A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa X
KLASA B
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Klasa B grupa VIII
OKRĘGOWE WYNIKI JUNIORÓW
Wyniki