Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook
Łódzka Klasa A grupa II
LpNazwaMPB+B-ZRP
1ŁKS II Łódź184975 141611
2Sport Perfect Łódź173768 271070
3KKS Koluszki173536 171052
4MKP-Boruta II Zgierz183585 411125
5LZS Justynów183144 331017
6Błękitni Dmosin173152 291016
7Zjednoczeni II Stryków182950 47927
8Victoria Rąbień182745 37837
9Kolejarz Łódź182334 37729
10Huragan Swędów181634 605112
11Orzeł II Parzęczew171432 604211
12Kotan Ozorków181126 513213
13LKS Kalonka181138 833213
14LKS Dąbrówka18715 982115
Aktualności
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 17
Kotan Ozorków1:1KKS Koluszki
MKP-Boruta II Zgierz11:0LKS Dąbrówka
Zjednoczeni II Stryków3:1Błękitni Dmosin
Victoria Rąbień3:0Kolejarz Łódź
Orzeł II Parzęczew0:3ŁKS II Łódź
Sport Perfect Łódź1:1Huragan Swędów
LZS Justynów3:2LKS Kalonka
Kolejka 18
LKS Dąbrówka3:10Sport Perfect Łódź
ŁKS II Łódź3:1Victoria Rąbień
LKS Kalonka2:4Kotan Ozorków
Huragan Swędów1:6LZS Justynów
Kolejarz Łódź3:3MKP-Boruta II Zgierz
KKS Koluszki1:0Zjednoczeni II Stryków
Błękitni Dmosin-:-Orzeł II Parzęczew
Kolejka 19
Kotan Ozorków-:-Huragan Swędów
Sport Perfect Łódź-:-Kolejarz Łódź
Zjednoczeni II Stryków-:-LKS Kalonka
Victoria Rąbień-:-Orzeł II Parzęczew
KKS Koluszki-:-Błękitni Dmosin
LZS Justynów-:-LKS Dąbrówka
MKP-Boruta II Zgierz-:-ŁKS II Łódź
Kolejka 20
Kolejarz Łódź-:-LZS Justynów
Błękitni Dmosin-:-Victoria Rąbień
Orzeł II Parzęczew-:-MKP-Boruta II Zgierz
ŁKS II Łódź-:-Sport Perfect Łódź
Huragan Swędów-:-Zjednoczeni II Stryków
LKS Kalonka-:-KKS Koluszki
LKS Dąbrówka-:-Kotan Ozorków
Kolejka 21
MKP-Boruta II Zgierz-:-Victoria Rąbień
LKS Kalonka-:-Błękitni Dmosin
KKS Koluszki-:-Huragan Swędów
Zjednoczeni II Stryków-:-LKS Dąbrówka
LZS Justynów-:-ŁKS II Łódź
Sport Perfect Łódź-:-Orzeł II Parzęczew
Kotan Ozorków-:-Kolejarz Łódź
Kolejka 22
LKS Dąbrówka-:-KKS Koluszki
Kolejarz Łódź-:-Zjednoczeni II Stryków
Błękitni Dmosin-:-MKP-Boruta II Zgierz
Victoria Rąbień-:-Sport Perfect Łódź
ŁKS II Łódź-:-Kotan Ozorków
Huragan Swędów-:-LKS Kalonka
Orzeł II Parzęczew-:-LZS Justynów
Kolejka 23
Sport Perfect Łódź-:-MKP-Boruta II Zgierz
Kotan Ozorków-:-Orzeł II Parzęczew
KKS Koluszki-:-Kolejarz Łódź
LZS Justynów-:-Victoria Rąbień
Huragan Swędów-:-Błękitni Dmosin
LKS Kalonka-:-LKS Dąbrówka
Zjednoczeni II Stryków-:-ŁKS II Łódź
Zobacz wszystkie wyniki