Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Kolejarz Łódź1:0LUKS Astoria Szczerców Junior
PTC Pabianice1:1Zawisza Rzgów
Kotan Girls Ozorków5:0Błękitni Dmosin
Włókniarz Konstantynów9:0Górnik Łęczyca
Róża Kutno6:0Grabka Grabica
UKS Piotrcovia0:8UKS SMS III Łódź
Kolejka 2
Błękitni Dmosin2:4UKS Piotrcovia
UKS SMS III Łódź4:1Róża Kutno
Grabka Grabica0:10PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów1:0Kolejarz Łódź
Górnik Łęczyca2:11Kotan Girls Ozorków
Kolejka 3
Róża Kutno4:0Błękitni Dmosin
Włókniarz Konstantynów2:1LUKS Astoria Szczerców Junior
Kotan Girls Ozorków4:1Kolejarz Łódź
Zawisza Rzgów8:1Grabka Grabica
PTC Pabianice0:1UKS SMS III Łódź
UKS Piotrcovia4:0Górnik Łęczyca
Kolejka 4
Błękitni Dmosin0:8PTC Pabianice
Górnik Łęczyca0:5Róża Kutno
Kolejarz Łódź1:2UKS Piotrcovia
Włókniarz Konstantynów1:1Kotan Girls Ozorków
LUKS Astoria Szczerców Junior6:0Grabka Grabica
UKS SMS III Łódź3:1Zawisza Rzgów
Kolejka 5
Róża Kutno7:1Kolejarz Łódź
Zawisza Rzgów3:0Błękitni Dmosin
Kotan Girls Ozorków4:1LUKS Astoria Szczerców Junior
UKS Piotrcovia0:3Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice10:0Górnik Łęczyca
Grabka Grabica0:15UKS SMS III Łódź
Kolejka 6
Kolejarz Łódź1:3PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów0:3Róża Kutno
Kotan Girls Ozorków3:1UKS Piotrcovia
Grabka Grabica0:4Błękitni Dmosin
Górnik Łęczyca2:5Zawisza Rzgów
LUKS Astoria Szczerców Junior0:4UKS SMS III Łódź
Kolejka 7
UKS Piotrcovia1:4LUKS Astoria Szczerców Junior
PTC Pabianice0:0Włókniarz Konstantynów
Zawisza Rzgów1:1Kolejarz Łódź
Róża Kutno1:4Kotan Girls Ozorków
Grabka Grabica1:6Górnik Łęczyca
UKS SMS III Łódź12:0Błękitni Dmosin
Kolejka 8
Kolejarz Łódź1:0Grabka Grabica
Włókniarz Konstantynów1:1Zawisza Rzgów
Kotan Girls Ozorków0:3PTC Pabianice
UKS Piotrcovia5:2Róża Kutno
LUKS Astoria Szczerców Junior5:0Błękitni Dmosin
Górnik Łęczyca0:13UKS SMS III Łódź
Kolejka 9
PTC Pabianice6:2UKS Piotrcovia
Zawisza Rzgów0:6Kotan Girls Ozorków
Grabka Grabica1:4Włókniarz Konstantynów
Błękitni Dmosin3:1Górnik Łęczyca
UKS SMS III Łódź7:0Kolejarz Łódź
Róża Kutno4:0LUKS Astoria Szczerców Junior
Kolejka 10
Kolejarz Łódź1:2Błękitni Dmosin
Włókniarz Konstantynów1:4UKS SMS III Łódź
Kotan Girls Ozorków5:0Grabka Grabica
Róża Kutno1:1PTC Pabianice
LUKS Astoria Szczerców Junior3:0Górnik Łęczyca
UKS Piotrcovia0:3Zawisza Rzgów
Kolejka 11
PTC Pabianice1:0LUKS Astoria Szczerców Junior
Zawisza Rzgów2:0Róża Kutno
Błękitni Dmosin1:3Włókniarz Konstantynów
Grabka Grabica0:5UKS Piotrcovia
UKS SMS III Łódź3:0Kotan Girls Ozorków
Górnik Łęczyca4:1Kolejarz Łódź
Kolejka 12
Błękitni Dmosin0:9Kotan Girls Ozorków
Zawisza Rzgów0:1PTC Pabianice
Górnik Łęczyca1:6Włókniarz Konstantynów
Grabka Grabica1:3Róża Kutno
UKS SMS III Łódź9:0UKS Piotrcovia
LUKS Astoria Szczerców Junior3:1Kolejarz Łódź
Kolejka 13
UKS Piotrcovia3:0Błękitni Dmosin
Kotan Girls Ozorków11:0Górnik Łęczyca
Kolejarz Łódź0:4Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice6:0Grabka Grabica
Róża Kutno0:6UKS SMS III Łódź
LUKS Astoria Szczerców Junior2:1Zawisza Rzgów
Kolejka 14
Kolejarz Łódź1:3Kotan Girls Ozorków
Grabka Grabica1:4Zawisza Rzgów
Błękitni Dmosin0:7Róża Kutno
LUKS Astoria Szczerców Junior4:0Włókniarz Konstantynów
Górnik Łęczyca1:4UKS Piotrcovia
UKS SMS III Łódź2:0PTC Pabianice
Kolejka 15
UKS Piotrcovia2:1Kolejarz Łódź
Kotan Girls Ozorków4:0Włókniarz Konstantynów
Róża Kutno7:0Górnik Łęczyca
PTC Pabianice3:0Błękitni Dmosin
Grabka Grabica0:8LUKS Astoria Szczerców Junior
Zawisza Rzgów1:4UKS SMS III Łódź
Kolejka 16
Błękitni Dmosin0:8Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź0:4Róża Kutno
Włókniarz Konstantynów2:2UKS Piotrcovia
Górnik Łęczyca0:3PTC Pabianice
LUKS Astoria Szczerców Junior2:2Kotan Girls Ozorków
UKS SMS III Łódź14:0Grabka Grabica
Kolejka 17
Róża Kutno3:0Włókniarz Konstantynów
UKS Piotrcovia1:2Kotan Girls Ozorków
Zawisza Rzgów6:2Górnik Łęczyca
Błękitni Dmosin0:2Grabka Grabica
UKS SMS III Łódź6:2LUKS Astoria Szczerców Junior
PTC Pabianice6:0Kolejarz Łódź
Kolejka 18
Kolejarz Łódź0:1Zawisza Rzgów
LUKS Astoria Szczerców Junior3:1UKS Piotrcovia
Kotan Girls Ozorków1:1Róża Kutno
Błękitni Dmosin0:3UKS SMS III Łódź
Włókniarz Konstantynów0:4PTC Pabianice
Górnik Łęczyca6:2Grabka Grabica
Kolejka 19
PTC Pabianice1:0Kotan Girls Ozorków
Grabka Grabica2:0Kolejarz Łódź
Róża Kutno2:3UKS Piotrcovia
Zawisza Rzgów2:2Włókniarz Konstantynów
Błękitni Dmosin0:3LUKS Astoria Szczerców Junior
UKS SMS III Łódź17:1Górnik Łęczyca
Kolejka 20
LUKS Astoria Szczerców Junior6:2Róża Kutno
UKS Piotrcovia0:6PTC Pabianice
Kotan Girls Ozorków5:2Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź0:6UKS SMS III Łódź
Górnik Łęczyca3:0Błękitni Dmosin
Włókniarz Konstantynów4:1Grabka Grabica
Kolejka 21
PTC Pabianice2:0Róża Kutno
UKS SMS III Łódź4:1Włókniarz Konstantynów
Górnik Łęczyca1:6LUKS Astoria Szczerców Junior
Zawisza Rzgów2:1UKS Piotrcovia
Błękitni Dmosin0:3Kolejarz Łódź
Grabka Grabica2:2Kotan Girls Ozorków
Kolejka 22
Róża Kutno5:3Zawisza Rzgów
Kotan Girls Ozorków1:6UKS SMS III Łódź
Kolejarz Łódź3:3Górnik Łęczyca
UKS Piotrcovia5:0Grabka Grabica
LUKS Astoria Szczerców Junior2:1PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów3:0Błękitni Dmosin

Do rozegrania