Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Milan Club Polonia Łódź-:-Błękitni Dmosin
Polonia Andrzejów2:2LKS Gałkówek
MKP-Boruta II Zgierz2:2Czarni Smardzew
Struga Dobieszków6:1LKS Kalonka
LKS Różyca6:0Kolejarz Łódź
Włokniarz Zgierz1:0LZS Justynów
Kolejka 2
Błękitni Dmosin2:1LZS Justynów
LKS Kalonka5:0Sport Perfect Łódź
Czarni Smardzew1:2Struga Dobieszków
Milan Club Polonia Łódź1:3MKP-Boruta II Zgierz
LKS Gałkówek1:14Włokniarz Zgierz
Kolejarz Łódź5:1Polonia Andrzejów
Kolejka 3
Sport Perfect Łódź0:2Czarni Smardzew
Struga Dobieszków12:2Milan Club Polonia Łódź
MKP-Boruta II Zgierz1:0Błękitni Dmosin
LKS Różyca6:1LKS Kalonka
LZS Justynów6:0LKS Gałkówek
Włokniarz Zgierz4:2Kolejarz Łódź
Kolejka 4
Czarni Smardzew-:-LKS Różyca
Błękitni Dmosin3:2LKS Gałkówek
LKS Kalonka1:3Polonia Andrzejów
Milan Club Polonia Łódź1:1Sport Perfect Łódź
MKP-Boruta II Zgierz1:0Struga Dobieszków
Kolejarz Łódź4:0LZS Justynów
Kolejka 5
Struga Dobieszków1:1Błękitni Dmosin
Sport Perfect Łódź1:5MKP-Boruta II Zgierz
LKS Różyca6:1Milan Club Polonia Łódź
Polonia Andrzejów4:4Czarni Smardzew
Włokniarz Zgierz5:2LKS Kalonka
LKS Gałkówek0:2Kolejarz Łódź
Kolejka 6
Błękitni Dmosin3:2Kolejarz Łódź
Milan Club Polonia Łódź4:4Polonia Andrzejów
Struga Dobieszków3:2Sport Perfect Łódź
LKS Kalonka0:2LZS Justynów
Czarni Smardzew1:2Włokniarz Zgierz
MKP-Boruta II Zgierz1:8LKS Różyca
Kolejka 7
Sport Perfect Łódź2:2Błękitni Dmosin
LKS Różyca8:2Struga Dobieszków
Polonia Andrzejów1:4MKP-Boruta II Zgierz
Włokniarz Zgierz5:2Milan Club Polonia Łódź
LZS Justynów2:1Czarni Smardzew
LKS Gałkówek2:4LKS Kalonka
Kolejka 8
MKP-Boruta II Zgierz2:0Włokniarz Zgierz
Struga Dobieszków7:2Polonia Andrzejów
Sport Perfect Łódź1:1LKS Różyca
LKS Kalonka1:4Kolejarz Łódź
Czarni Smardzew5:2LKS Gałkówek
Milan Club Polonia Łódź2:2LZS Justynów
Kolejka 9
Włokniarz Zgierz3:2Struga Dobieszków
LKS Różyca2:0Błękitni Dmosin
Polonia Andrzejów1:0Sport Perfect Łódź
Kolejarz Łódź4:1Czarni Smardzew
LZS Justynów2:1MKP-Boruta II Zgierz
LKS Gałkówek1:0Milan Club Polonia Łódź
Kolejka 10
Sport Perfect Łódź1:4Włokniarz Zgierz
Struga Dobieszków2:4LZS Justynów
Milan Club Polonia Łódź3:7Kolejarz Łódź
Błękitni Dmosin2:4LKS Kalonka
LKS Różyca5:1Polonia Andrzejów
MKP-Boruta II Zgierz4:1LKS Gałkówek
Kolejka 11
LKS Kalonka3:2Czarni Smardzew
LZS Justynów1:0Sport Perfect Łódź
LKS Gałkówek0:7Struga Dobieszków
Kolejarz Łódź3:0MKP-Boruta II Zgierz
Włokniarz Zgierz0:2LKS Różyca
Polonia Andrzejów3:2Błękitni Dmosin
Kolejka 12
Błękitni Dmosin3:0Czarni Smardzew
Milan Club Polonia Łódź5:1LKS Kalonka
Struga Dobieszków1:8Kolejarz Łódź
Sport Perfect Łódź4:0LKS Gałkówek
Polonia Andrzejów0:1Włokniarz Zgierz
LKS Różyca6:1LZS Justynów
Kolejka 13
LKS Gałkówek0:4LKS Różyca
LZS Justynów1:1Polonia Andrzejów
Czarni Smardzew2:4Milan Club Polonia Łódź
LKS Kalonka3:4MKP-Boruta II Zgierz
Włokniarz Zgierz1:0Błękitni Dmosin
Kolejarz Łódź5:1Sport Perfect Łódź

Do rozegrania