Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
LKS Różyca II3:2KKS II Koluszki
Ner Łódzki Łódź1:2Polonia Andrzejów
Powstaniec Dobra3:0LKS II Gałkówek
Więcej niż Sport Łódź4:2GKP Husaria Gealan Rzgów
Milan Scuola Łódź6:3Metalowiec Łódź
Kolejka 2
Więcej niż Sport Łódź3:0Victoria Łódź
KKS II Koluszki1:2Powstaniec Dobra
GKP Husaria Gealan Rzgów7:2Metalowiec Łódź
LKS II Gałkówek1:7Ner Łódzki Łódź
Polonia Andrzejów1:2Milan Scuola Łódź
Kolejka 3
Milan Scuola Łódź8:0LKS II Gałkówek
Ner Łódzki Łódź2:2KKS II Koluszki
LKS Różyca II1:2Więcej niż Sport Łódź
Metalowiec Łódź4:2Polonia Andrzejów
Victoria Łódź0:2GKP Husaria Gealan Rzgów
Kolejka 4
KKS II Koluszki2:4Milan Scuola Łódź
Więcej niż Sport Łódź3:1Powstaniec Dobra
LKS II Gałkówek1:8Metalowiec Łódź
Victoria Łódź1:2LKS Różyca II
GKP Husaria Gealan Rzgów1:5Polonia Andrzejów
Kolejka 5
Ner Łódzki Łódź0:7Więcej niż Sport Łódź
Polonia Andrzejów4:0LKS II Gałkówek
Victoria Łódź2:1Powstaniec Dobra
LKS Różyca II1:2GKP Husaria Gealan Rzgów
Metalowiec Łódź2:0KKS II Koluszki
Kolejka 6
Victoria Łódź3:1Ner Łódzki Łódź
KKS II Koluszki5:5Polonia Andrzejów
LKS Różyca II1:0Powstaniec Dobra
GKP Husaria Gealan Rzgów9:0LKS II Gałkówek
Więcej niż Sport Łódź9:1Milan Scuola Łódź
Kolejka 7
Ner Łódzki Łódź3:0LKS Różyca II
Powstaniec Dobra2:3GKP Husaria Gealan Rzgów
Metalowiec Łódź2:3Więcej niż Sport Łódź
Milan Scuola Łódź5:1Victoria Łódź
LKS II Gałkówek2:6KKS II Koluszki
Kolejka 8
GKP Husaria Gealan Rzgów1:2KKS II Koluszki
Powstaniec Dobra2:1Ner Łódzki Łódź
Więcej niż Sport Łódź3:2Polonia Andrzejów
Victoria Łódź6:0Metalowiec Łódź
LKS Różyca II0:3Milan Scuola Łódź
Kolejka 9
LKS II Gałkówek1:6Więcej niż Sport Łódź
Ner Łódzki Łódź0:4GKP Husaria Gealan Rzgów
Metalowiec Łódź7:5LKS Różyca II
Polonia Andrzejów1:0Victoria Łódź
Milan Scuola Łódź1:1Powstaniec Dobra
Kolejka 10
Ner Łódzki Łódź6:3Milan Scuola Łódź
Victoria Łódź8:0LKS II Gałkówek
Powstaniec Dobra2:3Metalowiec Łódź
Więcej niż Sport Łódź10:2KKS II Koluszki
LKS Różyca II0:5Polonia Andrzejów
Kolejka 11
Milan Scuola Łódź3:1GKP Husaria Gealan Rzgów
LKS II Gałkówek1:3LKS Różyca II
Polonia Andrzejów3:2Powstaniec Dobra
Metalowiec Łódź0:0Ner Łódzki Łódź
KKS II Koluszki3:1Victoria Łódź

Do rozegrania