Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Unia II Skierniewice3:4Zryw Wygoda
GLKS RZD Żelazna2:5Olympic Słupia
Victoria Bielawy1:3GLKS Wołucza
Pogoń Bełchów0:4Widok Skierniewice
Juvenia Wysokienice5:0Macovia Maków
Pogoń Godzianów1:2Jutrzenka Drzewce
Manchatan Nowy Kawęczyn0:2Olimpia Chąśno
Olimpia Jeżów0:3Orlęta Cielądz
Kolejka 2
Macovia Maków2:2Pogoń Godzianów
Orlęta Cielądz3:2Juvenia Wysokienice
GLKS Wołucza2:0Pogoń Bełchów
Olimpia Chąśno2:4Jutrzenka Drzewce
Widok Skierniewice1:1Olimpia Jeżów
Olympic Słupia5:1Victoria Bielawy
Zryw Wygoda2:1GLKS RZD Żelazna
Manchatan Nowy Kawęczyn7:0Unia II Skierniewice
Kolejka 3
Jutrzenka Drzewce6:0Macovia Maków
GLKS RZD Żelazna0:3Manchatan Nowy Kawęczyn
Victoria Bielawy1:4Zryw Wygoda
Pogoń Bełchów2:1Olympic Słupia
Unia II Skierniewice0:3Olimpia Chąśno
Pogoń Godzianów0:7Orlęta Cielądz
Olimpia Jeżów1:2GLKS Wołucza
Juvenia Wysokienice2:0Widok Skierniewice
Kolejka 4
Olimpia Chąśno7:2Macovia Maków
Orlęta Cielądz1:3Jutrzenka Drzewce
GLKS Wołucza3:0Juvenia Wysokienice
Olympic Słupia2:3Olimpia Jeżów
Unia II Skierniewice1:3GLKS RZD Żelazna
Widok Skierniewice1:1Pogoń Godzianów
Zryw Wygoda7:0Pogoń Bełchów
Manchatan Nowy Kawęczyn2:0Victoria Bielawy
Kolejka 5
Victoria Bielawy2:4Unia II Skierniewice
Juvenia Wysokienice2:2Olympic Słupia
Jutrzenka Drzewce5:1Widok Skierniewice
Orlęta Cielądz6:1Macovia Maków
GLKS RZD Żelazna1:0Olimpia Chąśno
Pogoń Bełchów1:5Manchatan Nowy Kawęczyn
Olimpia Jeżów2:4Zryw Wygoda
Pogoń Godzianów0:2GLKS Wołucza
Kolejka 6
GLKS Wołucza3:2Jutrzenka Drzewce
Zryw Wygoda2:2Juvenia Wysokienice
Unia II Skierniewice6:1Pogoń Bełchów
GLKS RZD Żelazna2:0Victoria Bielawy
Olimpia Chąśno3:1Orlęta Cielądz
Widok Skierniewice0:3Macovia Maków
Olympic Słupia1:1Pogoń Godzianów
Manchatan Nowy Kawęczyn3:1Olimpia Jeżów
Kolejka 7
Victoria Bielawy4:0Olimpia Chąśno
Olimpia Jeżów3:4Unia II Skierniewice
Juvenia Wysokienice3:2Manchatan Nowy Kawęczyn
Pogoń Godzianów1:6Zryw Wygoda
Jutrzenka Drzewce4:3Olympic Słupia
Macovia Maków0:1GLKS Wołucza
Orlęta Cielądz1:1Widok Skierniewice
Pogoń Bełchów2:1GLKS RZD Żelazna
Kolejka 8
GLKS Wołucza3:0Orlęta Cielądz
Zryw Wygoda2:2Jutrzenka Drzewce
Unia II Skierniewice2:1Juvenia Wysokienice
GLKS RZD Żelazna0:1Olimpia Jeżów
Victoria Bielawy4:2Pogoń Bełchów
Olimpia Chąśno6:1Widok Skierniewice
Olympic Słupia2:6Macovia Maków
Manchatan Nowy Kawęczyn1:1Pogoń Godzianów
Kolejka 9
Pogoń Bełchów2:5Olimpia Chąśno
Olimpia Jeżów3:0Victoria Bielawy
Juvenia Wysokienice1:1GLKS RZD Żelazna
Pogoń Godzianów2:2Unia II Skierniewice
Jutrzenka Drzewce6:0Manchatan Nowy Kawęczyn
Macovia Maków2:0Zryw Wygoda
Orlęta Cielądz3:3Olympic Słupia
Widok Skierniewice1:0GLKS Wołucza
Kolejka 10
Manchatan Nowy Kawęczyn-:-Macovia Maków
Victoria Bielawy0:2Juvenia Wysokienice
Pogoń Bełchów0:1Olimpia Jeżów
Olimpia Chąśno1:1GLKS Wołucza
GLKS RZD Żelazna0:5Pogoń Godzianów
Unia II Skierniewice1:6Jutrzenka Drzewce
Olympic Słupia1:4Widok Skierniewice
Zryw Wygoda7:2Orlęta Cielądz
Kolejka 11
Olimpia Jeżów0:1Olimpia Chąśno
Juvenia Wysokienice2:2Pogoń Bełchów
Pogoń Godzianów3:0Victoria Bielawy
Jutrzenka Drzewce3:0GLKS RZD Żelazna
Orlęta Cielądz1:7Manchatan Nowy Kawęczyn
GLKS Wołucza4:0Olympic Słupia
Macovia Maków5:1Unia II Skierniewice
Widok Skierniewice1:2Zryw Wygoda
Kolejka 12
Manchatan Nowy Kawęczyn4:2Widok Skierniewice
Zryw Wygoda2:0GLKS Wołucza
Olimpia Chąśno1:4Olympic Słupia
Unia II Skierniewice6:1Orlęta Cielądz
GLKS RZD Żelazna0:1Macovia Maków
Victoria Bielawy0:4Jutrzenka Drzewce
Pogoń Bełchów0:2Pogoń Godzianów
Olimpia Jeżów3:1Juvenia Wysokienice
Kolejka 13
Olympic Słupia1:2Zryw Wygoda
Juvenia Wysokienice2:2Olimpia Chąśno
Pogoń Godzianów3:1Olimpia Jeżów
Jutrzenka Drzewce2:0Pogoń Bełchów
Orlęta Cielądz1:0GLKS RZD Żelazna
GLKS Wołucza1:1Manchatan Nowy Kawęczyn
Macovia Maków6:2Victoria Bielawy
Widok Skierniewice0:2Unia II Skierniewice
Kolejka 14
Unia II Skierniewice3:3GLKS Wołucza
GLKS RZD Żelazna0:3Widok Skierniewice
Pogoń Bełchów1:4Macovia Maków
Victoria Bielawy2:4Orlęta Cielądz
Olimpia Chąśno4:2Zryw Wygoda
Manchatan Nowy Kawęczyn2:0Olympic Słupia
Olimpia Jeżów1:3Jutrzenka Drzewce
Juvenia Wysokienice2:2Pogoń Godzianów
Kolejka 15
Jutrzenka Drzewce3:1Juvenia Wysokienice
Orlęta Cielądz6:2Pogoń Bełchów
GLKS Wołucza1:0GLKS RZD Żelazna
Zryw Wygoda3:1Manchatan Nowy Kawęczyn
Widok Skierniewice2:0Victoria Bielawy
Macovia Maków3:2Olimpia Jeżów
Olympic Słupia4:2Unia II Skierniewice
Pogoń Godzianów3:1Olimpia Chąśno

Do rozegrania