Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Atom Januszewice5:1Szczerbiec II Wolbórz
Tęcza Janków2:2KS Poświętne
LKS Mroczków0:5UKS Concordia 1909 Piotrków
MGKS II Drzewica5:0LKS Białaczów
WOY Bukowiec Opoczyński4:9LUKS Mroczków-Dzielna
IKS Inowłódz2:3Zjednoczeni Budziszewice
Kolejka 2
Zjednoczeni Budziszewice2:8MGKS II Drzewica
LUKS Mroczków-Dzielna0:3UKS Concordia 1909 Piotrków
KS Poświętne0:3IKS Inowłódz
Szczerbiec II Wolbórz5:3Tęcza Janków
WOY Bukowiec Opoczyński0:6Atom Januszewice
LKS Białaczów5:3LKS Mroczków
Kolejka 3
Tęcza Janków7:0WOY Bukowiec Opoczyński
Atom Januszewice2:1LUKS Mroczków-Dzielna
LKS Mroczków2:1Zjednoczeni Budziszewice
MGKS II Drzewica2:0KS Poświętne
IKS Inowłódz2:1Szczerbiec II Wolbórz
UKS Concordia 1909 Piotrków10:2LKS Białaczów
Kolejka 4
Zjednoczeni Budziszewice0:3UKS Concordia 1909 Piotrków
KS Poświętne4:2LKS Mroczków
WOY Bukowiec Opoczyński1:6IKS Inowłódz
Atom Januszewice3:2Tęcza Janków
Szczerbiec II Wolbórz0:3MGKS II Drzewica
LUKS Mroczków-Dzielna8:1LKS Białaczów
Kolejka 5
LKS Mroczków2:2Szczerbiec II Wolbórz
Tęcza Janków1:0LUKS Mroczków-Dzielna
MGKS II Drzewica4:1WOY Bukowiec Opoczyński
IKS Inowłódz4:2Atom Januszewice
LKS Białaczów8:0Zjednoczeni Budziszewice
UKS Concordia 1909 Piotrków4:1KS Poświętne
Kolejka 6
Tęcza Janków1:2IKS Inowłódz
LUKS Mroczków-Dzielna6:1Zjednoczeni Budziszewice
WOY Bukowiec Opoczyński2:2LKS Mroczków
Atom Januszewice3:2MGKS II Drzewica
KS Poświętne2:4LKS Białaczów
Szczerbiec II Wolbórz2:3UKS Concordia 1909 Piotrków
Kolejka 7
Zjednoczeni Budziszewice0:4KS Poświętne
LKS Mroczków0:4Atom Januszewice
MGKS II Drzewica3:2Tęcza Janków
IKS Inowłódz3:2LUKS Mroczków-Dzielna
LKS Białaczów3:1Szczerbiec II Wolbórz
UKS Concordia 1909 Piotrków2:1WOY Bukowiec Opoczyński
Kolejka 8
Atom Januszewice0:3UKS Concordia 1909 Piotrków
Szczerbiec II Wolbórz0:3Zjednoczeni Budziszewice
Tęcza Janków8:0LKS Mroczków
IKS Inowłódz2:5MGKS II Drzewica
LUKS Mroczków-Dzielna4:0KS Poświętne
WOY Bukowiec Opoczyński5:4LKS Białaczów
Kolejka 9
Zjednoczeni Budziszewice3:3WOY Bukowiec Opoczyński
KS Poświętne2:3Szczerbiec II Wolbórz
LKS Mroczków1:4IKS Inowłódz
MGKS II Drzewica2:1LUKS Mroczków-Dzielna
LKS Białaczów4:0Atom Januszewice
UKS Concordia 1909 Piotrków4:0Tęcza Janków
Kolejka 10
Tęcza Janków7:0LKS Białaczów
IKS Inowłódz4:3UKS Concordia 1909 Piotrków
MGKS II Drzewica9:1LKS Mroczków
WOY Bukowiec Opoczyński2:4KS Poświętne
Atom Januszewice4:1Zjednoczeni Budziszewice
LUKS Mroczków-Dzielna1:0Szczerbiec II Wolbórz
Kolejka 11
KS Poświętne2:2Atom Januszewice
Zjednoczeni Budziszewice3:4Tęcza Janków
Szczerbiec II Wolbórz7:1WOY Bukowiec Opoczyński
LKS Białaczów1:3IKS Inowłódz
LKS Mroczków2:2LUKS Mroczków-Dzielna
UKS Concordia 1909 Piotrków2:1MGKS II Drzewica

Do rozegrania