Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
Szukaj:
Szukaj
AKTUALNOŚCI
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SIERADZ
SKIERNIEWICE
SENIORZY WYNIKI
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Klasa A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa X
Klasa okręgowa
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 4
Ligi Kobiet
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
III liga kobiet
IV Liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
Okręg Sieradz
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Okręg Skierniewice
Klasa B grupa VIII
JUNIORZY WYNIKI
Centralna Liga Juniorów Starszych
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Makroregionalna Liga U-19
Wyniki niższych lig juniorów
PRACA
REDAKCJA
REKLAMA
Nie znaleziono
Wygląda na to, że w tym miejscu niczego nie ma. Może warto spróbować coś wyszukać?
Szukaj:
OSTATNIE NEWSY
więcej >
2024-03-28
Obsada sędziowska szczebla centralnego
Rezerwiści KS Kutno pokonali UKS SMS
Sprzedaż biletów na EURO 2024
Anton Fase rozstaje się z ŁKS Łódź
Norbert Kopcik wrócił do Polonii
UKS SMS po rzutach karnych w półfinale
2024-03-27
Nowy bramkarz zagra w Victorii Żytno
Na Widzew II będą w Kutnie bilety
LZS Justynów wynajął autokar dla kibiców
ŁKS i Widzew w sobotę przed Majówką
Cały mecz Ciganiksa z Liechtensteinem
Włókniarz Zelów bez Andrzeja Dolota
Górnik 1956 Łęczyca zatrudni trenerów
IV liga: Obsada sędziowska
2024-03-26
Marcin Węglewski trenerem Orkana Buczek
Wspólne oglądanie meczu w Osjakowie
O Grabce głośno jak nigdy wcześniej
W Kutnie zagrają już w Wielką Środę
70 minut Rahila Mammadova z Bułgarią
Trzy mecze Orła w Skierniewicach
Bezpłatne treningi w Włókniarzu Zgierz
Robert Kowalczyk w Włókniarzu Pabianice
Pozostałe
Duży niedosyt w Błaszkach i Warcie
Mecz w Strykowie już w Wielki Czwartek
Hat-trick 17-latka w ciągu pięciu minut
GKS Bełchatów rozegra dodatkowy sparing
Sześć goli Orła i awans na fotel lidera
Wygrana Polonii na przywitanie wiosny
Klasyfikacja skutecznych IV ligi
Korab II Łask szuka sparingpartnera
Włókniarz Zelów pokazał wielki charakter
UKS SMS rozstrzygnął mecz w kwadrans
Długo oczekiwane zwycięstwo Lechii
Futsal: Zacięty mecz i porażka Widzewa
W Skierniewicach zabrakło jedynie bramek
Eksportowy duet strzela dla Wolanki
Sześć bramek w Piotrkowie Trybunalskim
Trudna przeprawa lidera z Bzurą
Efektowna wygrana Stali Głowno
Samobój dał wygraną rezerwom ŁKS
Pierwsze zwycięstwo Brunatnych
Mistrz jesieni IV ligi nie zwalnia tempa
Grabka na remis z rezerwami Skalnika
Dziewięć transferów Victorii Bielawy
Zmiany kadrowe w Stali Głowno
Najlepsi grają z dziewiątką
Piotrków: Obsada sędziowska
Sieradz: Obsada sędziowska
Skierniewice: Obsada sędziowska
Pelikan rozmontował Broń Radom
Sparingowe zwycięstwo Widzewa
Testy do Akademii GKS Bełchatów
W Konstantynowie absurd goni absurd
Ligowa wiosna bez Olimpii Niedźwiada
Piotr Boczkiewicz w Korabiu Łask
Krystian Wojtczak wrócił do Poddębic
Obsada sędziowska II ligi
Łódź: Obsada sędziowska
Seniorski mecz rozpocznie się o 9:45
Wymuszone roszady w drużynie Brunatnych
ŁZPN: Kolejne certyfikaty dla szkółek
Korab Łask będzie wiosną mocny
Emilian Sulgan zagra w LKS Zapole
Kolejny transfer Termalnych z Poddębic
Polonia znów zagra przy światłach
IV liga: Obsada sędziowska
Bełchatowski desant w Grabce Grabica
Porażka kadry U-14 w meczu kontrolnym
Daniel Latek bramkarzem Term Poddębice
Kolejny problem kadrowy Lechii
Komplet widzów na sobotnim meczu Unii
Wiosenny walkower w III lidze
OGÓLNOPOLSKIE
Ekstraklasa
II Liga
III Liga
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Kobiety
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
III liga kobiet
IV Liga kobiet
WOJEWÓDZKIE
IV Liga
Makroregionalna Liga U-19
I Liga Wojewódzka Jun. A1
II Liga Wojewódzka Jun. A1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
I Liga Trampkarzy C1
II Liga Trampkarzy C1
I Liga Trampkarzy C2
II Liga Trampkarzy C2
I Liga Wojewódzka Młodzików D1
II Liga Wojewódzka Młodzików D1
OKRĘGOWE
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 4
KLASA A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa X
KLASA B
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Klasa B grupa VIII
OKRĘGOWE WYNIKI JUNIORÓW
Wyniki