Derby dla MKS Zduńska Wola

To był mecz na absolutnym szczycie sieradzkiej ligi juniorów starszych. Niepokonany MKS Zduńska Wola podejmował wicelidera tabeli – Wartę Sieradz. Sieradzanie przyjechali zrewanżować się za jesienną porażkę 0:1.

W pierwszej połowie stroną dominującą byli gospodarze. Przewagę udokumentowali golem Łukasza Rakowskiego z 37. minuty. Po przerwie to Warta przejęła inicjatywę. Znakomicie między słupkami spisywał się jednak Daniel Zielonka. Od 70. SONY DSCminuty MKS grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jakuba Fojucika. Utrzymał jednak prowadzenie do końca i zachował miano zespołu, który w tym sezonie nie stracił nawet punktu. MKS wygrał wszystkie osiem spotkań i z kompletem punktów prowadzi w tabeli.

MKS Zduńska Wola – Warta Sieradz 1:0 (1:0)
Bramka: Łukasz Rakowski 37

Zdjęcia: Lech Kulma