Filip Jaszczak dał zwycięstwo

Czternaste już zwycięstwo w tym sezonie odniósł MKS Zduńska Wola. Lider II grupy sieradzkiej klasy A wygrał na własnym boisku z WKS Rokitnica 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola dla zduńskowolan strzelił niespełna siedemnastoletni Filip Jaszczak.

Młody zawodnik z drużyny juniorskiej na murawie pojawił się w drugiej połowie. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Jaszczak wykorzystał dośrodkowanie Przemysława Pawłowskiego i umieścił piłkę w siatce. Tym samym zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

W innych spotkaniach nie było niespodzianek. Zwycięstwa odniosły drużyny ze ścisłej czołówki. Broni w walce o awans do klasy okręgowej nie składają KS Chojne, LKS Zapole i Victoria Szadek. W dole tabeli bardzo ważne zwycięstwo odniósł Płomień Dzigorzew, który rozbił czerwoną latarnię ligi – TS Gruszczyce. Poniżej przedstawiamy komplet wyników sobotniej kolejki.