Zdekompletowany LKS Tubądzin

Nie zostało dokończone spotkanie 27. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A pomiędzy MKS Zduńska Wola a LKS Tubądzin. Mecz przy stanie 10:0 dla gospodarzy został przerwany, a następnie zakończony w 63. minucie ze względu na zdekompletowanie drużyny gości.

Zespół gości przyjechał do Zduńskiej Woli w dziesięcioosobowym składzie. Nic dziwnego, że szybko rozwiązał się worek z bramkami. Przed przerwą w wyniku dwóch napomnień żółtą kartką z boiska wyleciał jeden z zawodników Tubądzina. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 7:0.

Po zmianie stron MKS dołożył kolejne trzy trafienia, a w 63 minucie sędzia zakończył spotkanie. Dwóch piłkarzy z Tubądzina doznało kontuzji i nie mogło kontynuować gry. Drużyna gości została zdekompletowana. Zgodnie z przepisami zostanie zachowany wynik z boiska.

MKS Zduńska Wola – LKS Tubądzin 10:0 (7:0) – zakończony w 63. minucie
Łukasz Rakowski 4, 36, samobójcza 6, Mariusz Juszczak 24, Maciej Masłowski 32, 40, 45, Przemysław Pawłowski 48, 57, Michał Pietrzykowski 60

Źródło: Lech Kulma