AKTUALNOŚCI
Nerwowe derby dla Bąkowej Góry

Jedna bramka zdecydowała o wygranej KS BG Sport Bąkowa Góra z Czartorią Ręczno w gminnym spotkaniu derbowym piotrkowskiej klasy B. Zwycięskiego gola zdobył Dawid Patek. Zespół gości kończył mecz w dziewiątkę, a sędzia pokazał także siedem żółtych kartek.

 

Już w piątej minucie czerwoną kartkę ujrzał Bartłomiej Wnuk, który celowo kopnął leżącego na murawie zawodnika gospodarzy. Mimo tego przyjezdnym udało się zdobyć bramkę. Po rzucie rożnym i rykoszecie gola strzelił Dawid Patek. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć prowadzenie Bąkowej Góry. W 35. minucie nie wykorzystał jednak rzutu karnego.

W drugiej połowy wynik spotkania już się nie zmienił. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą kartkę obejrzał Tomasz Wieczorek i KS BG Sport kończył mecz w podwójnym osłabieniu.

Czartoria Ręczno – KS BG Sport Bąkowa Góra 0:1 (0:1)
Bramka: Dawid Patek

Czartoria: Sobczyk – Łysoń, Chmura, Witkowski, Dawid Sala – Kowalski, Tręda, Danielik, Grzywacz – Wagner ż, Marcin Sala.
Na zmiany weszli: Jankowski, Majchrzak, Gandziarowski ż

KS BG Sport: Zdulski – Wnuk, Skowron ż, Trzebiński, Wołczyk – Wieczorek ż, cz, Patek, Sewerynek, Jeż ż – Michalski, Sztark ż.
Na zmiany weszli: Cichoń, Rutowicz, Rusin, Sala

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jjj
8 lat temu

Czerwień dla Wagnera w końcówce też ewidentna, w konsekwencji dwóch żółtych. Może ktoś powie, że nie zasłużył?Bardziej Wieczorkowi się należała?Nie rozśmieszajcie mnie.

ono
8 lat temu

nie powinnobyc litosci dla boiskowych huliganow to nie pilkarze to huligani dyskwalifikacja

aa
8 lat temu

strzelil Patek bo on uderzal a pilka po rykoszecie wpadla do bramki w swietle nowych przepisow bramke zapisuje sie zawodnikowi ktory uderzal na bramke.

Gutek
8 lat temu

Witkowski strzelił, a nie Patek 😉 Zachowanie Wnuka poniżej wszelkiego poziomu…pięć meczów zawieszenia to powinien dostać minimum.

lysy
8 lat temu

mieli szczęście że przegrali tylko jedną bramką.