AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 6 września)
15:00 – Start Niechcice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – P. Pryczek, A. Kozłowski, D. Kierczak
17:00 – LKS Mierzyn – Szczerbiec Wolbórz – S. Głowacki, P. Chodorowicz, J. Kania
17:00 – Concordia Piotrków – LKS Lubochnia – M. Kieszkowski, Ł. Chmal, R. Jurek
17:00 – Ceramika Opoczno – Świt Kamieńsk – D. Gąsior, I. Dróżdż, S. Kraska
17:00 – Stal Niewiadów – Omega II Kleszczów – P. Niedźwiecki, P. Suszyński, Ł. Błotnicki
(niedziela – 7 września)
16:00 – LKS Mniszków – Gerlach Drzewica – A. Nowak, J. Majchrowski, M. Kieszkowski
16:00 – KS Poświętne – GUKS Gorzkowice – T. Bąbol, S. Kraska, J. Krajewski

Klasa A grupa I
(sobota – 6 września)
17:00 – Luciążanka Przygłów – Polonia Rokiciny – D. Jałmużna, J. Krajewski, H. Maj
(niedziela – 7 września)
11:00 – Tęcza Janków – Kasztelan Żarnów – P. Chmielewski, M. Kurzawski, P. Pryczek
16:00 – Relax Czerniewice – Skalnik Sulejów – T. Lewandowski, D. Jałmużna, R. Kaczor
16:00 – Atom Januszewice – RKS Rzeczyca – I. Dróżdż, M. Dajcz, Ł. Sigorski
17:00 – Syrenka Zakościele – LKS Białaczów – P. Kowalik, T. Krawczyk, P. Pryczek
17:00 – Pionier Baby – Kawaleria Tomaszów – G. Muskała, T. Haładaj, F. Barczak

Klasa A grupa II
(sobota – 6 września)
17:00 – Start Lgota Wielka – Victoria Żytno – P. Kotarski, K. Krasoń, T. Stolarski
17:00 – Hetman Rusiec – LKS Wola Krzysztoporska – M. Kurzawski, T. Rośniak, P. Kowalik
(niedziela – 7 września)
13:00 – Polonia Gorzędów – Grabka Grabica – W. Markiewicz, S. Głowacki, A. Kozłowski
15:00 – Zapał Krzętów – Motor Bujniczki – D. Gąsior, M. Dzwonkowski, M. Ledwan
17:00 – Astoria II Szczerców – GKS Rogi – M. Mielczarek, P. Chodorowicz, J. Kania
17:00 – LUKS Gomunice – Czarni Rozprza – D. Łuczyński, P. Suszyński, S. Głowacki

Klasa B grupa I
(niedziela – 7 września)
11:00 – LKS Żelechlinek – LKS Radzice – A. Sinicki
14:00 – Olimpia Wola Załężna – IKS Inowłódź – Ł. Chmal
15:30 – Sparta Ostrów – LKS Jelnia-Krzczonów – Ł. Błotnicki
16:00 – LKS Czarnocin – Błysk Aleksandrów – A. Sinicki
17:00 – LKS Mroczków – LKS Będków – R. Jurek
17:00 – Modrzewianka Modrzew – LUKS Mroczków-Dzielna – Ł. Chmal

Klasa B grupa II
(sobota – 6 września)
16:30 – Warta-Carbo Pławno – Victoria Woźniki – T. Markiewicz
17:00 – EBE SPN Bełchatów – Alfa Kleszczów – M. Dajcz
17:00 – Sport Bąkowa Góra – Grocholice Bełchatów – A. Nowak
(niedziela – 7 września)
16:00 – LKS Dobryszyce – Błękitni Chabielice – A. Kozłowski
16:00 – VIS Gidle – Ruch Chrzanowice – W. Burzyński
17:00 – Piast Krzywanice – Czartoria Ręczno – T. Rośniak

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
8 lat temu

Kotarski show jak sezon temu i Lgota wygrywa….