AKTUALNOŚCI
Nabór do Unii Skierniewice

Unia Skierniewice zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia sportowe prowadzone we wtorki i czwartki o godzinie 18.30. Aktualnie działacze klubu tworzą grupy naborowe w rocznikach 2006-2010. Niewykluczone jest także stworzenie innej, starszej grupy.

Mamy wieloletnią tradycję, jako najstarszy klub sportowy w Skierniewicach. Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie i wychowali już wielu zawodników. Zajęcia prowadzić będzie m.in. trener Witold Surlit. Ponadto powstaje u nas profesjonalna szkółka bramkarska, w której zajęcia prowadzą wyspecjalizowani trenerzy – mówi Kamil Socha, działacz Unii.

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonów: 502 044 467; 513 111 840

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WWA
7 lat temu

W Legii podobno już wiedzą, że magazyn jest nieszczelny…

lol
7 lat temu

Ale jacy trenerzy? Ludzie bez matury i studiów kierunkowych, bez uprawnień.. Nie ośmieszajcie się 🙂 ..idą wybory więc będą teraz w Skierni Cuda:) Surlit – brak uprawnień trenerskich, Krulik – brak uprawnień trenerskich, Socha – wyrzucony z kursu UEFA Pro. Miejski Uczniowski Klub Sportowy „Unia” istnieje 2 lata jako uczniowskie stowarzyszenie 🙂 ..bez jaj panowie, plebs wszystko kupi i te wasze treningi za 10zł za spotkanie jeż.. spłacać długi i wierzycieli w OZPN, ŁZPN, pensje piłkarzy to nie ma komu do dziś. Niewygodna prawda boli. Wiec albo jesteście unią z 1945 i spłacacie długi albo tworem z 2012 roku. Hipokryzja.… Czytaj więcej »

Unita
7 lat temu

Jak ty jesteś prawdziwym kibicem Unii to ja jestem prawdziwym kibicem Widoku hahahahahah…
Juz sie boicie, co? Bójcie się, bójcie 🙂
Kibic Unii wie jacy zawodnicy zostali wychowani w tym klubie. Unii nie zniszczycie, zawsze sie podniesie. Gdzie ta III liga? Dostaliscie wszystko za darmo, zawodników, pełna dotacje i co? Zawodnicy od Was uciekają bo maja Was dość…

Kibic prawdziwej Unii.
7 lat temu

Hahahahaha… Socha, nie kompromituj się. Co ty chłopie wypisujesz za bzdury. Kogo wychowali twoi trenerzy i klub, który istnieje od 2 lat? Z Unią to masz wspólną tylko nazwę, która sobie „pożyczyłeś”. Schowaj się kibicu Widzewa, który chodzi w dresach Legii. Hahaha.