AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 13 września)
16:00 – Zjednoczeni Bełchatów – LKS Mniszków – R. Kaczor, T. Krawczyk, J. Majchrowski
16:00 – LKS Lubochnia – Ceramika Opoczno – D. Gąsior, T. Bąbol, I. Dróżdż
16:30 – GUKS Gorzkowice – Stal Niewiadów – R. Mielczarek, G. Muskała, P. Chodorowicz
16:30 – Świt Kamieńsk – KS Poświętne – M. Kieszkowski, D. Kierczak, A. Kozłowski
16:30 – Szczerbiec Wolbórz – Concordia Piotrków – A. Nowak, P. Suszyński, W. Burzyński
(niedziela – 14 września)
11:00 – Omega II Kleszczów – Start Niechcice – G. Muskała, P. Chodorowicz, E. Giermata
16:30 – Gerlach Drzewica – LKS Mierzyn – T. Bąbol, D. Gąsior, P. Socha

Klasa A grupa I
(sobota – 13 września)
16:00 – Skalnik Sulejów – Polonia Rokiciny – S. Kraska, P. Kowalik, W. Markiewicz
16:00 – Kawaleria Tomaszów – Luciążanka Przygłów – T. Lewandowski, Ł. Błotnicki, H. Maj
16:00 – Kasztelan Żarnów – Syrenka Zakościele – M. Muszyński, P. Chmielewski, R. Jurek
16:30 – LKS Białaczów – Pionier Baby – P. Kotarski, M. Dajcz, K. Krasoń
(niedziela – 14 września)
16:00 – Relax Czerniewice – Atom Januszewice – P. Chmielewski, M. Kurzawski, D. Jałmużna
16:30 – RKS Rzeczyca – Tęcza Janków – I. Dróżdż, P. Kotarski, S. Głowacki

Klasa A grupa II
(sobota – 13 września)
16:00 – Start Lgota Wielka – Zapał Krzętów – T. Haładaj, M. Ledwan, T. Rośniak
16:00 – LKS Wola Krzysztoporska – LUKS Gomunice – M. Krajda, D. Łukasiński, T. Markiewicz
16:30 – Czarni Rozprza – Polonia Gorzędów – D. Jałmużna, P. Pryczek, P. Niedzwiecki
(niedziela – 14 września)
15:00 – Motor Bujniczki – Astoria II Szczerców – P. Kowalik, A. Nowak, D. Łuczyński
16:30 – Victoria Żytno – Grabka Grabica – W. Markiewicz, K. Koper, R. Fares
16:30 – GKS Rogi – Hetman Rusiec – D. Łukasiński, R. Mielczarek, K. Kubiak

Klasa B grupa I
(niedziela – 14 września)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Olimpia Wola Załężna – M. Kurzawski
14:00 – LKS Mroczków – Sparta Ostrów – Ł. Sigorski
15:00 – LKS Będków – LKS Radzice – D. Pieścik
15:00 – IKS Inowłódz – Modrzewianka Modrzew – A. Gadomski
16:30 – LUKS Mroczków-Dzielna – LKS Czarnocin – Ł. Sigorski

Klasa B grupa II
(sobota – 13 września)
16:00 – BG Sport Bąkowa Góra – Piast Krzywanice – F. Barczak
16:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – EBE SPN Bełchatów – E. Giermata
16:30 – Alfa Kleszczów – Warta-Carbo Pławno – S. Głowacki
(niedziela – 14 września)
13:00 – Czartoria Ręczno – LKS Dobryszyce – A. Kozłowski
14:00 – Grocholice Bełchatów – Victoria Woźniki – F. Barczak
16:00 – Błękitni Chabielice – VIS Gidle – E. Giermata

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments