AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
(sobota – 27 września)
14:00 – Świt Kamieńsk – Start Niechcice – R. Kaczor, P. Pryczek, J. Majchrowski
16:00 – GUKS Gorzkowice – Zjednoczeni Bełchatów – A. Nowak, A. Kozłowski, E. Giermata
16:00 – LKS Lubochnia – Stal Niewiadów – M. Chodorowicz, S. Głowacki, M. Dajcz
16:00 – Szczerbiec Wolbórz – KS Poświętne – T. Bąbol, D. Jałmużna, T. Lewandowski
16:00 – LKS Mierzyn – Concordia Piotrków – D. Łuczyński, R. Mielczarek, P. Chodorowicz
(niedziela – 28 września)
11:00 – Omega II Kleszczów – LKS Mniszków – P. Suszyński, M. Dzwonkowski, W. Markiewicz
16:00 – Gerlach Drzewica – Ceramika Opoczno – R. Rybak, M. Kieszkowski, A. Gadomski

Klasa A grupa I
(sobota – 27 września)
15:00 – RKS Rzeczyca – Pionier Baby – P. Chmielewski, T. Krawczyk, J. Krajewski
15:30 – Kasztelan Żarnów – Luciążanka Przygłów – P. Kowalik, Z. Białas A. Burdach
16:00 – Skalnik Sulejów – Kawaleria Tomaszów – M. Mielczarek, M. Kurzawski, T. Rośniak
16:00 – LKS Białaczów – Polonia Rokiciny – I. Dróżdż, M. Muszyński, Ł. Chmal
(niedziela – 28 września)
15:30 – Atom Januszewice – Tęcza Janków – P. Kowalik, T. Bąbol, Z. Białas
16:00 – Relax Czerniewice – Syrenka Zakościele – P. Pryczek, A. Sinicki, W. Aleksandrowicz

Klasa A grupa II
(sobota – 27 września)
16:00 – Start Lgota Wielka – Hetman Rusiec – M. Krajda, S. Miśkiewicz, D. Kierczak
16:00 – LKS Wola Krzysztoporska – Grabka Grabica – P. Suszyński, T. Markiewicz, D. Łukasiński
(niedziela – 28 września)
15:00 – Zapał Krzętów – Astoria II Szczerców – S. Głowacki, D. Łuczyński, A. Nowak
16:00 – Victoria Żytno – Czarni Rozprza – D. Łukasiński, P. Suszyński, W. Burzyński
16:00 – GKS Rogi – Polonia Gorzędów – W. Markiewicz, K. Koper, G. Muskała
16:00 – Motor Bujniczki – LUKS Gomunice – T. Lewandowski, T. Haładaj, R. Mielczarek

Klasa B grupa I
(niedziela – 28 września)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – LKS Czarnocin – J. Krajewski
13:00 – LKS Mroczków – Olimpia Wola Załężna – A. Gadomski
15:00 – LKS Jelnia-Krzczonów – Modrzewianka Modrzew – Ł. Chmal
15:00 – LKS Będków – Błysk Aleksandrów – D. Jałmużna
16:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – LKS Radzice – R.Jurek

Klasa B grupa II
(sobota – 27 września)
16:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Victoria Woźniki – M. Ledwan
(niedziela – 28 września)
14:00 – Grocholice Bełchatów – Alfa Kleszczów – D. Pieścik
16:00 – Błękitni Chabielice – Warta-Carbo Pławno – P. Chodorowicz
16:00 – Czartoria Ręczno – EBE SPN Bełchatów – M. Dajcz
16:00 – BG Sport Bąkowa Góra – VIS Gidle – A. Kozłowski
16:00 – Piast Krzywanice – LKS Dobryszyce – T. Rośniak

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
olo
8 lat temu

Chyba zagram w totka-p.sędzia Rybak R. 1-czerwona,8-żółtek ,2-karne z kapelusza piana na ustach kibiców

grzesiu lato
8 lat temu

to co wyprawiały te czarnóchy w kleszczowie to skandal

olo
8 lat temu

Z Rybakiem w roli głównej jest zawsze gorąco,żółte,czerwone,karne z powietrza,piana na ustach jednym słowem emocje

kibic
8 lat temu

no to zobaczymy jak popisze się sędzia w Drzewicy,

kibiobserwator
8 lat temu

bełchatów zadowolony to normalka