AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


tomadex wszystko dla kibica

Klasa okręgowa
(sobota – 4 października)
15:30 – Ceramika Opoczno – LKS Mierzyn – D. Łuczyński, P. Chmielewski, M. Muszyński
15:30 – Stal Niewiadów – Szczerbiec Wolbórz – P. Kotarski, S. Głowacki, M. Dajcz
15:30 – Start Niechcice – LKS Lubochnia – G. Muskała, T. Haładaj, W. Burzyński
15:30 – Zjednoczeni Bełchatów – Świt Kamieńsk – T. Krawczyk, P. Niedźwiecki, P. Suszyński
(niedziela – 5 października)
11:00 – Omega II Kleszczów – GUKS Gorzkowice – R. Rybak, D. Łukasiński, M. Ledwan
15:00 – KS Poświętne – Gerlach Drzewica – M. Kurzawski, T. Bąbol, P. Kowalik
15:00 – LKS Mniszków – Concordia Piotrków – P. Pryczek, J. Majchrowski, H. Maj

Klasa A – grupa I
(sobota – 4 października)
15:00 – Kawaleria Tomaszów – LKS Białaczów – P. Kowalik, D. Jałmużna, T. Lewandowski
15:30 – Luciążanka Przygłów – RKS Rzeczyca – M. Mielczarek, T. Rośniak, P. Chodorowicz
15:30 – Polonia Rokiciny – Kasztelan Żarnów – I. Dróżdż, M. Kurzawski, J. Krajewski
(niedziela – 5 października)
11:00 – Tęcza Janków – Skalnik Sulejów – R. Kaczor, J. Krajewski, A. Sinicki
15:30 – Syrenka Zakościele – Atom Januszewice – M. Muszyński, R. Jurek, A. Gadomski
15:30 – Pionier Baby – Relax Czerniewice – P. Chmielewski, T. Krawczyk, B. Janiec

Klasa A – grupa II
(sobota – 4 października)
15:30 – Czarni Rozprza – LKS Wola Krzysztoporska – M. Krajda, D. Łukasiński, E. Giermata
15:30 – Polonia Gorzędów – Motor Bujniczki – M. Kieszkowski, A. Kozłowski, D. Kierczak
15:30 – Hetman Rusiec – Zapał Krzętów – R. Mielczarek, D. Pieścik, T. Stolarski
(niedziela – 5 października)
13:00 – Grabka Grabica – GKS Rogi – T. Lewandowski, T. Haładaj, T. Markiewicz
15:30 – Astoria II Szczerców – Victoria Żytno – M. Chodorowicz, R. Mielczarek, P. Chodorowicz
15:30 – LUKS Gomunice – Start Lgota Wielka – P. Socha, Ł. Sigorski, R. Rybak

Klasa B – grupa I
(niedziela – 5 października)
14:00 – Olimpia Wola Załężna – Sparta Ostrów – J. Dąbrowski
14:00 – Błysk Aleksandrów – LUKS Mroczków-Dzielna – Z. Białas
15:00 – Modrzewianka Modrzew – LKS Mroczków – Ł. Błotnicki
15:00 – LKS Czarnocin – LKS Jelnia-Krzczonów – K. Krasoń
15:00 – LKS Radzice – IKS Inowłódź – I. Dróżdż

Klasa B – grupa II
(sobota – 4 października)
15:30 – Alfa Kleszczów – Ruch 1951 Chrzanowice – A. Laskiewicz
(niedziela – 5 października)
15:00 – LKS Dobryszyce – Grocholice Bełchatów – A. Kozłowski
15:00 – VIS Gidle – Piast Krzywanice – W. Burzyński
15:00 – Warta-Carbo Pławno – Czartoria Ręczno – D. Kierczak
15:00 – Victoria Woźniki – Błękitni Chabielice – M. Ledwan
15:30 – EBE SPN Bełchatów – BG Sport Bąkowa Góra – M. Dajcz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments