AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

 

Klasa okręgowa
(sobota – 18 października)
15:00 – Stal Niewiadów – LKS Mierzyn – D. Gąsior, P. Suszyński, M. Kieszkowski
15:00 – Start Niechcice – Gerlach Drzewica – P. Kotarski, A. Nowak, D. Kierczak
15:00 – Zjednoczeni Bełchatów – Szczerbiec Wolbórz – M. Dzwonkowski, D. Łuczyński, D. Pieścik
15:00 – GUKS Gorzkowice – Świt Kamieńsk – R. Kaczor, T. Krawczyk, M. Ledwan
(niedziela – 19 października)
11:00 – Omega II Kleszczów – LKS Lubochnia – R. Rybak, B. Janiec, E. Giermata
15:00 – LKS Mniszków – Ceramika Opoczno – P. Suszyński, M. Kieszkowski, D. Pieścik
15:00 – KS Poświętne – Concordia Piotrków – T. Krawczyk, M. Kurzawski, P. Kowalik

Klasa A – grupa I
(sobota – 18 października)
15:00 – Luciążanka Przygłów – Atom Januszewice – S. Głowacki, D. Łukasiński, A. Burdach
15:00 – Polonia Rokiciny – Relax Czerniewice – B. Janiec, D. Gaca, A. Sinicki
15:00 – Kawaleria Tomaszów – RKS Rzeczyca – I. Dróżdż, Ł. Sigorski, K. Krasoń
15:00 – LKS Białaczów – Kasztelan Żarnów – M. Muszyński, Ł. Błotnicki R. Jurek
(niedziela – 19 października)
15:00- Syrenka Zakościele – Skalnik Sulejów – P. Pryczek, J. Krajewski, A. Sinicki
15:00 – Pionier Baby – Tęcza Janków – T. Bąbol, D. Jałmużna, S. Głowacki

Klasa A – grupa II
(sobota – 18 października)
15:00 – Hetman Rusiec – Victoria Żytno – W. Markiewicz, S. Miśkiewicz, T. Rośniak
15:00 – Grabka Grabica – Start Lgota Wielka – P. Niedzwiecki, R. Mielczarek, F. Barczak
15:00 – Czarni Rozprza – Motor Bujniczki – M. Kurzawski, M. Chodorowicz, P. Chodorowicz
15:00 – LKS Wola Krzysztoporska – GKS Rogi – T. Lewandowski, P. Pryczek, A. Kozłowski
(niedziela – 19 października)
14:00 – Polonia Gorzędów – Zapał Krzętów – W. Markiewicz, M. Ledwan, M. Sitarz
15:00 – LUKS Gomunice – Astoria II Szczerców – A. Nowak, D. Łuczyński, R. Fares

Klasa B – grupa I
(niedziela – 19 października)
11:00 – Olimpia Wola Załężna – LKS Będków – Ł. Sigorski
14:00 – LKS Czarnocin – Sparta Ostrów – K. Krasoń
14:00 – LKS Radzice – LKS Jelnia-Krzczonów – M. Muszyński
14:00 – Błysk Aleksandrów – Zjednoczeni Budziszewice – J. Dąbrowski
15:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – IKS Inowłódź – Ł. Chmal

Klasa B – grupa II
(sobota – 18 października)
15:00 – Alfa Kleszczów – Czartoria Ręczno – G. Muskała
15:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Błękitni Chabielice – P. Kowalik
(niedziela – 19 października)
15:00 – VIS Gidle – Grocholice Bełchatów – K. Koper
15:00 – EBE SPN Bełchatów – LKS Dobryszyce – M. Chodorowicz
15:00 – Warta-Carbo Pławno – Piast Krzywanice – D. Łukasiński
15:00- Victoria Woźniki – BG Sport Bąkowa Góra – T. Rośniak

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
kopacz
8 lat temu

Na meczu Warty Plawno z Piastem Krzywanice w wyniku tego iz sedzia Łukasiński nie dawal żółtych kartek, gra na tyle sie zaostrzyla ze zawodnika Piasta musiala zabrac karetka ze zlamaną nogą w piszczelu… nie przyjemna sytuacja ale zawodnicy Piasta kilkakrotnie upominali sedziego ze gra jest zbyt ostra na co sedzia nie reagowal i doszlo do tragedii..
Pozdrawiam zawodnika i zycze szybkiego powrotu na boisko 🙂