AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
(sobota – 25 października)
14:00 – Świt Kamieńsk – LKS Mniszków – T. Krawczyk, R. Kaczor, D. Jałmużna
14:00 – LKS Lubochnia – GUKS Gorzkowice – M. Kurzawski, P. Kowalik, J. Krajewski
14:00 – Szczerbiec Wolbórz – Omega II Kleszczów – M. Dzwonkowski, P. Suszyński, I. Dróżdż
14:00 – LKS Mierzyn – Start Niechcice – T. Haładaj, M. Chodorowicz, P. Chodorowicz
14:00 – Concordia Piotrków – Stal Niewiadów – A. Nowak, Ł. Chmal, J. Dąbrowski
14:00 – Ceramika Opoczno – KS Poświętne – P. Pryczek, J. Majchrowski, H. Maj
(niedziela- 26 października)
14:00 – Gerlach Drzewica – Zjednoczeni Bełchatów – S. Głowacki, P. Kotarski, T. Lewandowski

Klasa A grupa I
(sobota – 25 października)
15:00 – Skalnik Sulejów – Kasztelan Żarnów – D. Łuczyński, A. Kozłowski, R. Fares
(niedziela- 26 października)
11:00 – Tęcza Janków – Luciążanka Przygłów – T. Bąbol, W. Markiewicz, R. Świderski
11:00 – Syrenka Zakościele – Pionier Baby – D. Jałmużna, R. Kaczor, J. Krajewski
14:00 – RKS Rzeczyca – LKS Białaczów – P. Chmielewski, J. Majchrowski, Z. Białas
14:00 – Relax Czerniewice – Kawaleria Tomaszów – B. Janiec, T. Bąbol, A. Sinicki
14:00 – Atom Januszewice – Polonia Rokiciny – M. Kurzawski, Ł. Błotnicki, A. Burdach

Klasa A grupa II
(sobota – 25 października)
14:00 – Start Lgota Wielka – Czarni Rozprza – M. Mielczarek, K. Koper, T. Markiewicz
14:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – LUKS Gomunice – G. Muskała, S. Miśkiewicz, T. Rośniak
15:00 – Astoria II Szczerców – Polonia Gorzędów – D. Łukasiński, W. Burzyński, D. Pieścik
(niedziela- 26 października)
14:00 – Zapał Krzętów – Grabka Grabica – M. Mielczarek, A. Kozłowski, D. Kierczak
14:00 – Victoria Żytno – GKS Rogi – D. Gąsior, F. Barczak, M. Ledwan
14:00 – Motor Bujniczki – LKS Wola Krzysztoporska – R. Rybak, G. Muskała, J. Kania

Klasa B grupa I
(niedziela- 26 października)
11:00 – Olimpia Wola Załężna – Modrzewianka Modrzew – J. Dąbrowski
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – LUKS Mroczków-Dzielna – A. Sinicki
14:00 – LKS Będków – IKS Inowłódz – M. Dajcz
14:00 – LKS Jelnia-Krzczonów – Błysk Aleksandrów – J. Krajewski
14:00 – LKS Mroczków – LKS Radzice – R. Jurek

Klasa B grupa II
(niedziela- 26 października)
14:00 – Grocholice Bełchatów – Błękitni Chabielice – D. Pieścik
14:00 – Czartoria Ręczno – Ruch 1951 Chrzanowice – K. Krasoń
14:00 – BG Sport Bąkowa Góra – Alfa Kleszczów – W. Burzyński
14:00 – Piast Krzywanice – Victoria Woźniki – P. Chodorowicz
14:00 – LKS Dobryszyce – Warta-Carbo Pławno – E. Giermata
14:00 – VIS Gidle – EBE SPN Bełchatów – Ł. Sigorski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kamilo
8 lat temu

To co wyrabiał sedzia T. Haładaj, w meczu LKS Mierzyn – Start Niechcice to kabaret

kibic
8 lat temu

To co wyrabiał sedzia Kurzawski w meczu LKS-GUKS to śmiech na sali.

piotrków
8 lat temu

Głowacki śmiech na sali w amatorach robi szopkę a tu sędziuje

ksp
8 lat temu

Mecz Ceramika -Poświętne przełożony na godz. 15.00