AKTUALNOŚCI
Klasa B: Derby przy sztucznym świetle

To będzie historyczne wydarzenie w piotrkowskiej klasie B. Derbowy mecz Bełchatowa pomiędzy drużynami ESPN Bełchatów i KS Grocholice rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę przy sztucznym świetle. Pierwotnie mecz miał rozpocząć się o 13:30. Jak jednak poinformował nas OZPN Piotrków pierwszy gwizdek zabrzmi o 16:00.

Do rozgrywania swoich spotkań w godzinach wieczornych przyzwyczaił Ner Łódzki. W okręgu piotrkowskim jak dotąd nie rozegrano jednak ligowego spotkania w klasie B przy sztucznym oświetleniu. Jak powiedział prezes ESPN Bełchatów Filip Śliwiński jest w tym trochę przypadku. – Mieliśmy grać o 13:30, ale w niedzielę grają juniorzy GKS Bełchatów w meczu Centralnej Ligi Juniorów z Jagiellonią Białystok. Stąd też decyzja o przełożeniu. Fajnie, że derbowy mecz na koniec rundy jesiennej będzie rozgrywany w takiej atmosferze. Zapraszamy kibiców – powiedział Śliwiński.

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią za Halą Widowiskowo-Sportową w Bełchatowie.

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
8 lat temu

GKS II Ksawerów rozgrywał mecze w Klasie B przy sztucznym oswietleniu juz w 2009 roku 🙂 Ner Łaskowice to akurat wynajmuje obiekt CHKS, a tam tylko godziny wieczorne są wolne

Rudy z Przygłowa
8 lat temu

Sztuczne światło, sztuczna nawierzchnia… Tylko rudy zawsze 100% natural!