AKTUALNOŚCI
Zawisza Rzgów nie zagra w II Lidze A1

Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że z rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej A1 Juniorów Starszych wycofała się drużyna Zawiszy Rzgów. Przeciwnicy tej drużyny będą pauzować. Ostatecznie rywalizować w tej klasie rozgrywkowej rywalizować będzie osiem drużyn, a pierwsze mecze odbędą się 1/2 kwietnia.


tomadex wszystko dla kibica

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Trener
4 lat temu

Chodzi mi oto aby lzpn zrobił coś szybko z terminarze bo można przy ośmiu zespołach zagrać mecz i rewanż i byśmy mieli 14 meczy

4 lat temu

Przeciez w tej okregowce to juz nie ma kto grac. Chlopaki sie zniechecily. Ja bym wycofal to dawno. Po co trzymac kanarki w sedesie. Szkoda prondu

Zawisza Rzgów
4 lat temu

Właśnie w tym rzecz, że tak okrojona liga nie wpływa zbyt dobrze na rozwój zawodników. Stąd też decyzja o włączeniu juniorów do drużyny seniorów. Prędzej czy później ten moment musiał nastąpić.
A dla osoby o nicku Kloklo, zgodnie z wydaną informacją, zebranie sprawozdawcze odbędzie w drugiej połowie kwietnia. Bardzo serdecznie zapraszam, będzie miał Pan/Pani okazję do zaprezentowania swoich racji prosto w oczy.