Grupowi rywale RAP i Warty Sieradz

W najbliższy weekend rozegrany zostanie w Warszawie finał krajowy o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Do rywalizacji stanie po 16 najlepszych drużyn w kategorii wiekowej Under 11 oraz Under 12, które wygrały turnieje wojewódzkie. Nasz region reprezentować będą młodzi piłkarze RAP Radomsko oraz Warty Sieradz. Znamy już podział grup eliminacyjnych weekendowego turnieju.

Piłkarze RAP Radomsko (U 11), którzy grać będą w sobotę, znaleźli się w grupie A, wspólnie z Czwórką Kostrzyn nad Odrą, Calisią Kalisz oraz Escolą Varsovia. Warta Sieradz (U 12) trafiła do grupy D wspólnie z Pogonią Szczecin, BKS Lublin i Pogonią Siedlce.

6 komentarzy
kolo
6 lat temu

Przystępując do eliminacji już w okręgu było wiadomo że najlepsi zagrają w finale Marszałka gdzie najlepsza druzyna z województwa zagra w Warszawie z innymi zwycięzcami swoich województw. Nie wiem kogo zazdrość zżera. Może trzeba wymienić finalistów z poszczególnych okręgów i będzie po problemie. Z okręgu Łódź zagrała Boruta i Sokół którzy w eliminacjach pokonali czołowe Łódzkie drużyny. Lechia o której mowa przegrała z Mazovia i GKS Bełchatów. Z Sieradza trafiła Warta i WKS. Z Skierniewic : Pelikan i i Widok. W półfinale Warta w U12 wygrała z Belchatowem a w finale z Pelikanem. Łódzki Związek Piłki Nożnej jest w Łodzi… Czytaj więcej »