RAP Radomsko wygrał turniej Polonia Cup

W drugim turnieju z cyklu Polonia Cup V najlepsza okazała się drużyna UKS RAP Radomsko, która w finale pokonała UKS Gmina Rozprza 1:0 . W meczu o 3 miejsce zespół LKS Będków zwyciężył LKS Czarnocin 3:0. W piotrkowskiej hali Relax rywalizowało 11 drużyn chłopców rocznika 2010/2011. Gospodarzem turnieju była Polonia Piotrków.

Zaproszenie gospodarzy przyjęły: LKS Będków, LKS Czarnocin, GUKS Gorzkowice, Olimpia Huta Stara, Korab Łask, Stal Niewiadów, Włókniarz Pabianice, Pilica Przedbórz, UKS RAP Radomsko i UKS Gmina Rozprza.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Bartłomiej Krasoń (UKS Gmina Rozprza). Nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca otrzymał Dawid Kauf z UKS RAP Radomsko. Najlepszym bramkarzem turnieju został zaś Aleksander Rychwalski z LKS Będków.

UKS RAP Radomsko – UKS Gmina Rozprza 1:0

Puchary oraz nagrody wyróżnionym wręczyli: Wiceprezes ŁZPN oraz Prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa, Wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek, a Honorowy Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak.

Organizatorami turnieju byli: Polonia Piotrków Trybunalski, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, piotrkowska Fundacja Niedaleko oraz OSiR w Piotrkowie Trybunalskim.

Skład UKS RAP Radomsko: Patryk Ciupiński, Antoni Koćwin, Szymon Pawlik, Adrian Ciupa, Michał Krawczyk, Dawid Kauf, Jakub Nowak, Szymon Bedlechowicz.
Trener: Grzegorz Piechota