Start Niechcice zwyciężył w Polonia Cup

Start Niechcice zwyciężył w trzecim i ostatnim turnieju z cyklu Polonia Cup V. Młodzi zawodnicy z Niechcic w finale pokonali zespół gospodarza turnieju, Polonię Piotrków 4:2. W spotkaniu o trzecie miejsce Skalnik Sulejów wygrał z PTC Pabianice 1:0. Rywalizowało dziesięć drużyn rocznika 2005/2006. Wcześniejsze turnieje wygrały: Szczerbiec Wolbórz i RAP Radomsko.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Radosław Barczewski z Polonii Piotrków. Nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca otrzymał Eryk Wiśniewski (Start Niechcice), który zdobył osiem bramek. Najlepszym bramkarzem został zaś Dominik Konieczny ze Skalnika Sulejów.

Start Niechcice – Polonia Piotrków 4:2

Honorowy Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak. Organizatorami turnieju byli: Polonia Piotrków, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, piotrkowska Fundacja Niedaleko oraz piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Start Niechcice: Alan Szczepocki, Eryk Wiśniewski, Michał Jakubik, Mateusz Machera, Oskar Szczepocki, Kacper Łachman Sielski, Mikołaj Kulasek, Oskar Smuga, Filip Mizera, Kacper Muszalak

Trener: Dariusz Wiśniewski