Siódmy z rzędu mecz bez porażki RKS

Dominik Bednarczyk odmienił RKS Radomsko. Beniaminek III ligi (grupa I) zaczął grać w drugiej części rundy jesiennej tak jak wszyscy tego oczekiwali. Radomszczanie już nie myślą o tym jak wydźwignąć się ze strefy spadkowej. Nie przegrali siedmiu kolejnych meczów i z dorobkiem 24 punktów plasują się na siódmym miejscu w tabeli.

W piątkowy wieczór radomszczanie gościli na boisku dawnego mistrza Polski – Polonii Warszawa. Obecna sytuacja w drużynie Czarnych Koszul jest dramatyczna i tylko dzięki zaangażowaniu piłkarzy kibice przy Konwiktorskiej mogą jeszcze oglądać trzecioligowe boje. Mimo problemów gospodarze zagrali bardzo ambitnie i mecz zakończył się zasłużonym remisem. Prowadzenie dał Polonii w 45. minucie Krystian Pieczara, który skutecznie wykonał rzut karny. Wyrównał zaś w drugiej połowie Paweł Baraniak. Za tydzień RKS zmierzy się przed własną publicznością z Ursusem Warszawa, a mecz odbędzie się w niedzielę (17 listopada) o 14:00.

Polonia Warszawa – RKS Radomsko 1:1 (1:0)
Bramka dla RKS: Paweł Baraniak 65

RKS: Podleśny – Saktura, Pluta, Sadziński ż, Danilczyk – Bocian, Siewiera (62′ Jatczak), Balcerzyk, Wrzesień, Baraniak (83′ Radoń) – Tall (62′ Zatorski)