AKTUALNOŚCI
Styczniowe plany Mobilnej Akademii

Bardzo ważny blok tematyczny, którym jest żywienie młodych piłkarzy mają w planach na styczeń 2020 roku trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów – Rafał Poznański i Sławomir Kraska. Cykl bezpłatnych zajęć przeznaczonych dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców, rozpocznie się 8 stycznia w Tomaszowie Mazowieckim.

Kolejne zajęcia odbędą się w: Białej Parceli (9 stycznia), Rozprzy (10 stycznia), Radomsku (28 stycznia), Uniejowie (30 stycznia) i Zduńskiej Woli (31 stycznia).

Szkolenia prowadzone przez trenerów Mobilnego AMO są bezpłatne. Mogą w nich brać udział nie tylko trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego, ale też rodzice młodych piłkarzy. Osoby, które zgłoszą się na szkolenie za pośrednictwem systemu pzpn24.pzpn.pl (w przypadku braku konta należy je założyć) otrzymają certyfikat potwierdzający udział w zajęciach. Więcej informacji udzielą: Rafał Poznański (501 558 757 – rafal.poznanski@pzpn.pl) oraz Sławomir Kraska (501 558 697 – slawomir.kraska@pzpn.pl).

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bunt
1 rok temu

Są kluby które płacą około 1000zl trenerom drużyn młodzieżowych np Będków

Hmmm
1 rok temu

Jan jak płacisz tak to masz problem. Od Ciebie zależy ile mu dasz a nie od PZPN. Jak zaniedbasz trenera to odejdzie. Za UEFA C to minimum 700 a w tym trzy treningi w tygodniu i mecz w weekend 🙂

jan
1 rok temu

Panie prezesie BONIEK ! Trener pracujący z młodzieżą zarabia 500 zł miesięcznie , szukacie naiwnych ? chyba raczej idiotów .