Dobra forma i sześć bramek łodzianek

Mecze sparingowe rozgrywają nie tylko piłkarze. Do rundy rewanżowej Ekstraligi przygotowują się zawodniczki TME Grot SMS Łódź. Drużyna Marka Chojnackiego pewnie pokonała we Wrocławiu miejscowy AZS 6:2, a spotkanie rozegrano w trzech tercjach po 30 minut. Pierwsza z nich zakończyła się bezbramkowym remisem, a dwie kolejne, po 3:1, wygrały łodzianki.

Bramki dla TME Grot SMS Łódź strzeliły: Klaudia Jedlińska 2, Caitlin Jarvie, Paulina Filipczak, Anna Rędzia i Maria Zbyrad.

TME Grot SMS (I tercja): Szperkowska – Dragunowicz, Sokołowska, Zubchyk, Kurzawa – Zbyrad, Grzybowska, Rędzia – Gąsieniec, Filipczak, Jedlińska

(II tercja): Szperkowska/Sowalska – Dragunowicz, Silny, Zubchyk, Kurzawa – Jarvie, Zieniewicz, Rędzia – Zbyrad, Glinka, Kałużna

(III tercja): Sowalska – Glinka, Sokołowska, Silny, Zieniewicz – Gąsieniec, Grzybowska, Jarvie, Kałużna – Jedlińska, Filipczak.

16 lutego TME Grot SMS zmierzy się w Katowicach z miejscowym GKS w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski. Rewanżowy pojedynek odbędzie się 20 lutego w Łodzi.