AKTUALNOŚCI
Widok i Pelikan zagrają o Puchar Prezesa PZPN

O Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka rywalizować będą w czasie weekendu najlepsze polskie zespoły w kategoriach wiekowych do lat 11 i 12. Turnieje odbędą się w dwóch warszawskich halach – OSiR Wola i OSiR Bemowo. Nasze województwo będą reprezentować Widok Skierniewice (Under 11) i Pelikan Łowicz (Under 12).

W każdej kategorii wiekowej zagra 16 zespołów, które podzielone zostały na cztery grupy eliminacyjne. Widok zagra w grupie A ze Stilonem Gorzów, Śląskiem Wrocław i Olimpią Grudziądz. Pelikan trafił także do grupy A, a rywalizować tam będzie z Akademią 2012 Jaworzno, Jagiellonią Białystok i AP Reissa Poznań.

Zapraszamy wszystkich rodziców i kibiców do warszawskich hal. Przed nami bardzo piękny turniej dla dzieci. Fajnie, że młodych i zdolnych piłkarzy mamy nie tylko w wielkich firmach, ale są także w tych małych klubach, ośrodkach. To przyszłość polskiej piłki, bo za jakiś czas ci zawodnicy będą ligowcami lub reprezentantami kraju. Sport to rywalizacja i gra się po to, żeby wygrać. Dla dzieciaków będzie to więc niesamowita walka. Zobaczymy, kto w ten weekend będzie najlepszy. Powodzenia dla wszystkich – powiedział podczas losowania grup prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments