AKTUALNOŚCI
Piłkarskie klasy sportowe w Bełchatowie

16 godzin tygodniowo wychowania fizycznego, opracowane przez polskie związki sportowe programy szkoleniowe, prowadzone przez wykwalifikowanych i licencjonowanych trenerów, a do tego ścisła współpraca z GKS Bełchatów – mowa o klasach mistrzostwa sportowego w III LO im. Adama Mickiewicza. Rekrutacja już się rozpoczęła. Aplikować można do 10 lipca – informuje gksbelchatow.com.

Promocja plecaki sportowe keeza

Chętni muszą zaliczyć egzamin sprawnościowy, który sprawdzi ich predyspozycje. Egzaminy przeprowadzone zostaną 6 lipca (od 17:30) na obiektach MCS Bełchatów. – Liczy się przede wszystkim sprawność fizyczna kandydata oraz umiejętności techniczno-taktyczne danej dyscypliny sportowej, w naszym wypadku piłki nożnej. Mam na myśli np. drybling, precyzyjne podanie czy samo rozumienie gry – mówi Marcin Węglewski, dyrektor sportowy GKS Bełchatów.

O przyjęciu do oddziałów mistrzostwa sportowego decydować będą przede wszystkim wyniki egzaminu sprawnościowego, który przeprowadzą trenerzy bełchatowskich piłkarzy. Konieczne będzie również dostarczenie lekarskiego zaświadczenia o stanie zdrowia ucznia. Oczywiście, równie ważne będą wyniki egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty. W sumie w miejskim liceum przygotowano około 150 miejsc w sześciu klasach pierwszych.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław K
1 miesiąc temu

maniek bo ci żyłka pęknie z zawiści gnido

Maniek
4 miesięcy temu

Żenada ten gks…mieli monopol na szkolenie młodzieży A rzodawali państwowe pieniądze dając pieniądze najemnikom..trraz jak wszystko pada i klub opuszczają jego „tworcy” budzą się z letargu. Za późno. Drużyny młodzieżowe bez koncepcji…bez żadnego programu, każdy gra sobie a w wielu roczniiach rodzice myślą że za 5 minut ekstraklasa…ehhh żenujący klubik, sztucznie utrzymywany nie wiadomo przez kogo

gks
4 miesięcy temu

Zdecydowanie najlepsze warunki do trenowania młodzieży w łódzkim.

Sieradz
4 miesięcy temu

Brawo Bełchatów !