AKTUALNOŚCI
Aleksander Ślęzak znów w ŁKS Łódź

Wychowanek GUKS Gorzkowice Aleksander Ślęzak nie będzie w nowym sezonie grał w RKS Radomsko. Wraca po kilku latach do ŁKS Łódź i ma występować w czwartoligowym zespole rezerw. 27-latek będzie również członkiem sztabu szkoleniowego w drugiej drużynie ŁKS. Ślęzak grał w odradzającym się ŁKS przez trzy sezony, będąc nawet kapitanem pierwszej drużyny.

Obecnie gra w I lidze to już chyba za wysokie progi, ale w IV lidze łódzkiej z pewnością będzie wyróżniającą się postacią, a jak donosi oficjalna strona lkslodz.pl będzie także zbierał trenerskie szlify. Sympatycznemu i ambitnemu zawodnikowi, który na boisku nie zwykł odstawiać nogi, życzymy powodzenia!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtas
7 miesięcy temu

Ciekawe czy zdążył zaległości $ odebrać czy poszedł jak reszta w sandałach na odchodne,fajny ten klub taki amerykański i ten klapouszek za sterami co obiecuje gruszki na wierzbie.

greg
7 miesięcy temu

nie ma sie co oszukiwać że to spora/duża strata.jak co rundę odchodzą znaczący zawodnicy to ciekawie jak sie teraz pokaże drużyna.I co najważniejsze Olo miał odwagę nawet po przegranym meczu podejść do kibiców i pociągnąć za sobą resztę która nie była chętna nawet podziękować kibicom.
Powodzenia!!

RKSa
7 miesięcy temu

Tomasz K głupi jesteś od urodzenia czy coś Ci spadło na głowę?

Tomasz K
7 miesięcy temu

Wszystko ucieka z tego Radomska Pluta Klepa rudy czarny teraz Ślązak ciekawe czy awans zrobią w tym roku. Może jaki kredyt na duże banki zaciągnąć i pociągnąć to do spodu..