AKTUALNOŚCI
Nowy kierownik GKS Bełchatów

Jest nowy kierownik pierwszej drużyny GKS Bełchatów. Miejsce Radosława Drogosza, który z końcem lipca przestał pełnić tę funkcję, zajmie dobrze znany w łódzkiej piłce 34-letni Szymon Serwa. To były piłkarz, a przede wszystkim wieloletni prezes LUKS Gomunice oraz członek zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.

Młodego kierownika bardzo chciał mieć w swoim sztabie trener Brunatnych Marcin Węglewski. Serwa nie będzie miał zbyt wiele czasu na poznanie się z drużyną, bowiem już w sobotę GKS zagra dwa spotkania sparingowe – ze Skrą Częstochowa o 11:00 i o 13:00 z KKS Kalisz.

Ciekawostką może być to, że przez wiele lat funkcjonowania GKS na centralnym szczeblu pierwsza drużyna miała zaledwie kilku kierowników drużyny. Najbardziej znany z nich to oczywiście Dariusz Marzec. Przed nim tę ważną funkcję pełnił Jan Kubiak, a w ostatnich latach Radosław Drogosz.

PS: Szymonowi, który lubi rozbijać piłkarski beton (patrz chociażby ostatni wybór delegatów z dawnego okręgu piotrkowskiego na Walne Zebranie ŁZPN) życzymy powodzenia w nowej pracy:)

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nurda
6 miesięcy temu

A co on takiego dla klubu z gomunic.zrobil?? Wlasnie powiem szczerze i prawde ze.JAJCO

Maniek
6 miesięcy temu

I co niby Szymon zrobił na tym zebraniu?
Oczywiście gratuluję nowej funkcji mimo, że to trochę jak przykrywanie trupa pudrem ale nadal zastanawiam się jak rozbił beton na spotkaniu na którym było 30 osób A dwie, nie mogły brać udziału jako kandydaci?