Stawowy: Zapomnieć o pierwszej połowie

ŁKS Łódź nadal z kompletem punktów w I lidze. W spotkaniu 4. kolejki drużyna Wojciecha Stawowego pokonała w Sosnowcu miejscowe Zagłębie 2:1 (1:0), a bramki dla ŁKS zdobyli: Michał Trąbka i Pirulo. Szkoleniowiec ŁKS przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że jego drużyna odczuwała zmęczenie derbami z Widzewem i przełożyło się to na grę, szczególnie w pierwszej połowie.

Chcę pogratulować swojej drużynie kolejnych trzech punktów, które zdobyliśmy na bardzo trudnym terenie. O pierwszej połowie chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Wiem dlaczego mój zespół był niemrawy. Było to wynikiem ciężkiego meczu derbowego z Widzewem. Po zmianach nasza gra znacznie się ożywiła. Po straconym golu zrobiło się nerwowo. Mieliśmy swoje sytuacje, ale i Zagłębie mogło strzelić bramki. W lidze najważniejsze są punkty. Styl też jest ważny, ale dzisiaj schodzi on na drugi plan – powiedział Stawowy.