Szósty triumf Termalnych z Uniejowa

W meczu inaugurującym 13. kolejkę grupy pierwszej KEEZA klasy okręgowej Termy Uniejów pokonały na swoim boisku w późny piątkowy wieczór beniaminka z KAS Konstantynów Łódzki 1:0 (0:0). Jedynego gola strzelił Włodzimierz Nowak w 70. minucie. Był to szósty wygrany mecz uniejowian w tym sezonie. Kasiarze zaliczyli natomiast szóstą ligową porażkę.

Goście prowadzeni przez trenera Jakuba Światłowskiego od 30. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Bartosza Bronki. KAS po zmianie stron miał, jak mówi trener, kilka sytuacji bramkowych, ale żadnej nie wykorzystał

MGLKS Termy Uniejów – KAS Konstantynów 1:0 (0:0)
Bramka: Włodzimierz Nowak 70