AKTUALNOŚCI
Przełożony mecz Czarni Rząśnia – Skalnik

Nie dojdzie do zaplanowanego na sobotę (24 października) spotkania 15. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy ligowymi beniaminkami z Rząśni i Sulejowa. Pojedynek Czarni – Skalnik przełożony został na 21 listopada ze względu na przypadki zakażenia koronawirusem w zespole z Rząśni.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
1 miesiąc temu

Do MIS faktycznie słaba ta runda w naszym wykonaniu ale zdrowie najważniejsze i odpowiedzialne zachowanie drużyny Czarnych Rząśnia w związku z koronawirusem. Pozdrawiam wszystkich napinających się pod tym postem.

MIS
1 miesiąc temu

To wycofajcie druzyne ,bo i tak tyly

Miły
1 miesiąc temu

Każda sytuacja jest indywidualna i różna. Co innego jak ma się jeden czy dwa przypadki w drużynie a reszta zdrowych, można grać. Co innego gdy masz potwierdzonych covidem do tego część leży z gorączką i nie robią im badań bo wiadomo jak to wszystko działa. Nie życzę nikomu takiej sytuacji w drużynie, gdzie nie trenujesz bo nie ma z kim, gdzie nie możesz zebrać 11 bo leżą chorzy, do tego kilku w kwarantannie. Albo jedziesz na mecz w 11 z bramkarzem w ataku, z zawodnikami, których „rozkłada” choroba. Proszę o odrobinę Życzliwości i zrozumienia bo to nie jest łatwa sytuacja… Czytaj więcej »

Butelkapustadopełna
1 miesiąc temu

Tak my możemy grać nawet do 2025 byleby zostać na szczeblu 4 ligi , a jak nie to kupimy następne wyniki COVIDA I KARUZELA się zakręci od nowa
Ja tu rozdaje karty