CLJ: Dwie różne połowy UKS SMS Łódź

Po raz piąty w tym sezonie piłkarze UKS SMS Łódź, występujący w Centralnej Lidze Juniorów, zeszli z boiska pokonani. Podopieczni trenera Marcina Perlińskiego przegrali w niedzielę wyjazdowe spotkanie z Gwarkiem Zabrze 1:2, choć po pierwszych 45 minutach prowadzili 1:0 po golu Piotra Woźnikiewicza. Jak podkreśla szkoleniowiec łodzian w drugiej połowie jego drużyna zagrała słabo i straciła dwa gole.

W najbliższą środę (28 października) UKS SMS zmierzy się na swoim boisku z liderem, Śląskiem Wrocław. Łodzianie mają na koncie 13 punktów zdobytych w 10 meczach i zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli.