AKTUALNOŚCI
Dwaj kartkowicze w RKS Radomsko

W najbliższą sobotę (31 października) piłkarzy RKS Radomsko czeka wyjazdowy mecz 13. kolejki grupy pierwszej III ligi z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Trener radomszczan Marcin Bryś nie będzie mógł wystawić najsilniejszego składu, bowiem z powodu żółtych kartek pauzować muszą Krystian Kolasa oraz Maksim Kwiencer. Na szczęście żaden z graczy RKS nie jest kontuzjowany.

Promocja plecaki sportowe keeza

Pogoń jest rewelacją rozgrywek. W 12 meczach zdobyła 27 punktów i jest druga w tabeli mając dwa punkty mniej od Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Z kolei RKS zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 18 punktów.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jaaa
1 miesiąc temu

Nieobecność białoruskiej gwiazdy trzeba traktować jako spore wzmocnienie.Technika użytkowa u tego zawodnika nie występuje. Ciągle piłka plącze mu się między nogami.Praktycznie nie ma meczu w którym nie padł by gol po jego indywidualnym będzie. Może trener otworzy oczy i da szansę młodemu wychowankowi Chamarze który nieźle pokazał się w meczu z Niedośpielinem.

Sporting
1 miesiąc temu

Szopen:Teraz to prezes kartki liczy bo to jest za poważny człowiek zeby jego paź takie rzeczy robił..Nie po to 15 lat do podstawówki chodził żeby nie umiał do 4 policzyć..

Szopen
1 miesiąc temu

W końcu jakiś samarytanin kartki liczy na cześć i chwałę ,mam nadzieję że nigdzie nie pracuje i skupia się tylko na wyliczeniach w kolektywie bo inaczej prezes pociągnie znów następnego do odpowiedzialności..

PPV
1 miesiąc temu

E to będzie więcej kartkowiczów bo się znowu nie dolicza kartek:).a czy z nimi czy bez nich to i tak pewna porażka