AKTUALNOŚCI
Prezes PZPN nie chce drugiego lockdownu

Coraz głośniej słychać, że rozgrywki niskich klas rozgrywkowych (od III ligi w dół) mają zostać zawieszone od 2 listopada. Prezes PZPN Zbigniew Boniek, który przebywa obecnie we Włoszech i jest zakażony koronawirusem, mówi tymczasem, że drugi piłkarski lockdown nie będzie dobrym rozwiązaniem i on jest za tym, aby grać i dokończyć piłkarską jesień.

Ja nic na ten temat nie wiem. Mieliśmy już jeden lockdown i nie tylko nie zatrzymał on koronawirusa, wręcz przeciwnie – teraz mamy drugą falę. Według mnie taki lockdown wyniszczyłby polski sport, wielu trudno byłoby się po nim podnieść. Poza tym nie widzę takiej potrzeby, bo jeżeli na boisko wychodzi po jedenastu zdrowych zawodników, to żadnego ryzyka nie ma. Mamy potrzebę dużej dyscypliny społecznej, ale lockdown nie jest wyjściem. Mam nadzieję, że do niego nie dojdzie – powiedział Zbigniew Boniek.

Prezesi wojewódzkich związków również chcą dokończyć rozgrywki. Wszystko zależeć będzie jednak od rządu.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dr.
1 miesiąc temu

Gramy dalej.3 kolejki i lockdown do wiosny

Xyz
1 miesiąc temu

To ściema z tym wirusem ! Tu chodzi o co innego ( poszukajcie jak chcecie ) oczywiscie to dla mądrych ludzi chociaż się nie hmuważam za nie wiadomo kogo ! Poprostu na spokojnie analizuje każdy krok wszystkich i do czego to prowadzi. Jeśli chodzi o runde o dokończenie to akurat Boniek nie ma nic do gadania. Rząd powie i tak ma być.

Kamil
1 miesiąc temu

Jeszcze trochę i tylko do kosciola bedzie mozna z domu wyjsc bo tam wirusa nie ma ,a na stadionie na 4 lidze gdzie na świeżym powietrzu jest na meczu 50 osób mozna się zarazić….szkoda gadać…

Xyz
1 miesiąc temu

Od 4 ligi w dół jak mozna okreslic ze zawodnicy sa zdrowi przeciez nie maja zadnych badan na koronowirusa i większość osob pracuje firmach cywilnych na boisku spotyka sie okolo 40 osob.

Emanuel Olisadebe
1 miesiąc temu

Gramy do końca i ch*j!!!