UKS SMS nie sprostał liderowi tabeli

W meczu inaugurującym 12. kolejkę Centralnej Ligi Juniorów UKS SMS Łódź przegrał w środę (28 października) na swoim boisku ze Śląskiem Wrocław 2:4. Dla podopiecznych trenera Marcina Perlińskiego była to trzecia z rzędu ligowa porażka i jednocześnie szósta w całym sezonie. Łodzianie mają teraz na koncie 13 punktów i są na ósmym miejscu w tabeli. Śląsk z 27 punktami jest liderem.

Mecz rozpoczął się niespodziewanie, bo już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się sukcesem, a gola strzelił Piotr Woźnikiewicz. Po pół godzinie gry było już 2:0 dla gospodarzy, a do bramki Śląska ponownie trafił Piotr Woźnikiewicz. Jeszcze przed przerwą goście doprowadzili jednak do remisu, a w drugich 45 minutach dołożyli dwa kolejne gole i wygrali mecz 4:2.

W środę (4 listopada o 12:00) łodzianie zagrają na swoim boisku zaległe spotkanie z 10. kolejki z Jagiellonią Białystok, natomiast 7 listopada (sobota) czeka ich wyjazd do Gdyni na potyczkę z Arką.

UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław 2:4 (2:2)
Bramki: Piotr Woźnikiewicz 1, 30 – Kacper Głowieńkowski 33, 40, Hubert Konstanty 72 – karny, Ryszard Jakubiak 90