Enkeleid Dobi: Rywal wygrał zasłużenie

Widzew Łódź nie powiększył swojego punktowego dorobku w Niecieczy. Przegrał mecz 13. kolejki I ligi z Bruk-Bet Termalicą 0:2 (0:1), a lider zaplecza Ekstraklasy był zespołem lepszym od pierwszej do ostatniej minuty. Przyznał to zresztą na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec gości Enkeleid Dobi. Poniżej jego wypowiedź.

Ocena meczu jest prosta. Bruk-Bet wygrał zasłużenie. Należą mu się za to zwycięstwo gratulacje. Trzeba przyznać szczerze i obiektywnie, że graliśmy dzisiaj z bardzo dobrą drużyną. Pokazała to przede wszystkim pierwsza połowa. Pretensje możemy mieć tylko do samych siebie. Rywal zasłużył na duży szacunek. Przygotowaliśmy sobie ten mecz inaczej, ale myślę, że mogę pochwalić swoją drużynę za drugą połowę, bo stawiliśmy w niej czoła gospodarzom. Nasza gra wyglądała już dużo lepiej niż przed przerwą. Pierwsza część spotkania mogła się skończyć równie dobrze wynikiem 2:0 czy 3:0, ale nie stało się tak między innymi dzięki dobrej postawie naszego bramkarza. Ten mecz to dla nas bardzo ważna nauka i lekcja. Niestety do domu wracamy bez punktów – powiedział Dobi.

Źródło: widzewtomy.net