Sokół na koniec jesieni obniżył loty

Sokół Aleksandrów nie może wyjść z trzecioligowego dołka. Podopieczni trenera Dawida Kroczka przegrali niespodziewanie na swoim boisku z KS Sand-Bus Kutno 0:2 (0:1) w meczu 17. kolejki (grupy I). Dla aleksandrowian była to czwarta porażka w tym sezonie i piąty z rzędu ligowy mecz bez wygranej. Zespół z Kutna triumfował z kolei ósmy raz i trzeci na wyjeździe.

Gospodarze byli faworytem meczu, ale już w 7. minucie dali się zaskoczyć. Doświadczony Łukasz Dynel celnie główkował i dał prowadzenie przyjezdnym. Aleksandrowianie otrząsnęli się po stracie gola i przejęli inicjatywę, ale jedynym jej efektem był strzał w słupek Kacpra Dziuby.

Po zmianie stron nadal aleksandrowianie byli częściej w posiadaniu piłki, KS Sand Bus Kutno ustawił się na grę z kontry. W ostatnich minutach meczu gospodarze postawili wszystko na jedną kartę i przycisnęli.  Już w doliczonym czasie gry dali się jednak zaskoczyć gościom i rezerwowy Tomasz Dąbrowski pokonał Bartosza Kanieckiego ustalając wynik meczu na 2:0.

Sokół Aleksandrów – KS Sand-Bus Kutno 0:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Dynel 7, Tomasz Dąbrowski 90+2

Sokół: Kaniecki – Dziuba, Pecyna, Przezak, Nowacki – Szarpak (72′ Maschera), Bartosiński (47′ Witasiak), Sołtysiński (72′ Misiak), Kania (65′ Pióro) – Lis (72′ Adamiak), Gieraga.

KS: Szelong – Rokosz, Sadziński, Kacela, Wielgus – Szczepański (63′ Świątkiewicz), Dynel (88′ Dąbrowski), Ostrowski (59′ Matysiak), Kralkowski – Klepacki, Kasperkiewicz