Czerwono, nerwowo, ale z remisem

Lechia Tomaszów, po raz pierwszy pod wodzą Kamila Lewińskiego i Kamila Szymczaka, nie przegrała wreszcie spotkania w III lidze (grupa I). Tomaszowianie zremisowali pierwszy w tym sezonie mecz, dzieląc się punktami z Concordią w Elblągu. Spotkanie 17. kolejki zakończyło się bezbramkowym wynikiem, a Lechia kończyła mecz w dziewiątkę.

Seria siedmiu porażek z rzędu, która Huberta Błaszczaka kosztowała posadę szkoleniowca Lechii, została zakończona po niezwykle nerwowym meczu. Nie dokończyli go Jakub Żyznowski i Patryk Jakubczyk. Pierwszy z nich obejrzał czerwoną kartkę w 88. minucie, a drugi dwie minuty później. Mateusz Awdziewicz, mimo kilku groźnych sytuacji ze strony Concordii, nie dał się pokonać.

Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów 0:0

Lechia: Awdziewicz – Jakubczyk cz, Cyran, Cieślik, Drabik – Lewiński (27′ Żyznowski cz), Kaproń, Przybycień (67′ Przygoda), Buczkowski, Szymczak – Gawron

29 listopada o 11:00 tomaszowianie podejmą Legionovię Legionowo, a zaległy mecz z Błonianką Błonie odbędzie się najprawdopodobniej wiosną 2021 roku.