AKTUALNOŚCI
Plan przygotowań Włókniarza Zelów

W najbliższy piątek (27 listopada) piłkarze czwartoligowego Włókniarza Zelów, który zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli rundy jesiennej, będą mieli ostatnie w tym roku zajęcia. Kolejne trener Dawid Wnuk zaplanował na 11 stycznia i będzie to początek przygotowań do wiosenny. Żaden z piłkarzy nie zadeklarował chęci odejścia z zespołu. Nie zanosi się także na wzmocnienia.

tomadex wszystko dla kibica

Plan sparingów Włókniarza
23 stycznia – Sokół Aleksandrów – Włókniarz Zelów
30 stycznia – Włókniarz Zelów – Pogoń Zduńska Wola
6 lutego – Włókniarz Zelów – Omega Kleszczów
10 lutego – Włókniarz Zelów – Czarni Rząśnia
13 lutego – Włókniarz Zelów – GKS II Bełchatów
20 lutego – Włókniarz Zelów – Lider Włocławek
27 lutego – Włókniarz Zelów – ŁKS II Łódź
6 marca – Włókniarz Zelów – Widzew II Łódź

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hans
1 miesiąc temu

@Adam Głupoty piszesz. Od pół roku jest nowy zarząd i powoli się zaczyna zmieniać sytuacja. Nie naprawi się lat zaniedbań od razu. Pewnych rzeczy się nie da odzyskać (na przykład potencjału z roczników 98-2005), dlatego trzeba pracować nad tym, co da się zmienić. Pandemia nie ułatwia sprawy, jest kilka pomysł, które czekają na realizację. Poza tym co to za termin „wegetować”? Tak naprawdę każda drużyna w tej lidze, która nie zrobi awansu, czyli poza Sieradzem, rezerwami ŁKS-u czy Buczkiem wegetuje w tej lidze. Nie ma co się czepiać, że coś nie jest robione, tylko trzeba się wziąć i zacząć coś… Czytaj więcej »

adam
1 miesiąc temu

A to zelow mial sie wycofac a tu wychodzi ze bedzie w tej lidze wegetowal i moze nie spadnie do okregowki,kasy obiecanej przez nowego burmistrza nie ma i nie bedzie,tym bardziej teraz jak tej formacji pis grozi upadek a nam wyzwolenie

Prośba
1 miesiąc temu

Prośba do ŁZPN-u by runda wiosenna w IV lidze rozpoczęła się 6-7 marca.
*
Wtedy do końca czerwca będzie 17 terminów weekendowych i dwie kolejki w środę.