AKTUALNOŚCI
PGE podpisze umowę z Akademią GKS

Na czwartek (10 grudnia) zaplanowano długo oczekiwane podpisanie umowy sponsoringowej pomiędzy Fundacją Akademia GKS Bełchatów i PGE Polską Grupą Energetyczną S.A. Akademia ma zapewnić profesjonalny rozwój młodych adeptów piłki nożnej oraz sekcji zapaśniczej. Umowę ze strony PGE ma podpisać prezes Wojciech Dąbrowski.

arsenale dresy

Przypomnijmy, że Fundacja Akademia GKS Bełchatów na podstawie umowy z klubem przejmie całość szkolenia dzieci i młodzieży z GKS Bełchatów S.A. z sekcji piłkarskiej i zapaśniczej.

Nasza redakcja będzie obecna na uroczystości – spróbujemy się dowiedzieć wszystkich szczegółów dotyczących funkcjonowania Akademii.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marianna
2 miesięcy temu

Proponuję władzą Fundacji PGE sprawdzić w jaki sposób działają przedstawiciele Akademii GKS Bełchatów, to w waszym imieniu oni występują. Niech prezes fundacji troszeczkę poczyta forum i wyciągnie wnioski, czy tak powinno być.

Kibic Wierny GKS
4 miesięcy temu

Ciekawe czy PGE wie, że trenerzey młodzieży mają zaległości z wypłatami sięgające 7 miesięcy. Czy PGE wie, że co będzie się działo ze składkami od rodziców dzieciaków z fundacji? Czy PGE wiec jakie kolesiostwo będzie w zarządzie akademii? Czy finanse akademii będą transparentne czy znów będą wałki jak w GKS?