Niezawodny Krawczyk dał ósmą wygraną

Futsalowi piłkarze Gatty Active Zduńska Wola wygrali w sobotni wieczór ligowy w hali przy ul. Złotej 67 ligowy mecz 16. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy z Dremanem Opole Komprachcice 3:2 (0:1). Było to ósme ligowe zwycięstwo drużyny ze Zduńskiej Woli, która ma na koncie 24 punkty. W najbliższą sobotę (19 grudnia) zduńskowolan czeka wyjazdowy mecz z GSF Gliwice.

Pierwszy gol w tym zaciętym meczu padł dopiero w 18. minucie po strzale Alexandru Grigorescu z zespołu gości. Na początku drugiej połowy wyrównał Krzysztof Elsner. W 30. minucie Michał Marciniak wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Minutę przed końcem Marcin Grzywa doprowadził do remisu i wydawało się, że spotkanie skończy się podziałem punktów. Niezawodny Daniel Krawczyk zapewnił jednak Gattcie trzy punkty.

Gatta Active Zduńska Wola – Dreman Opole Komprachcice 3:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Elsner 22, Michał Marciniak 30, Daniel Krawczyk 40 – Alexandru Grigorescu 18, Marcin Grzywa 39

Gatta: Naparło, Olejnik – Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Szymczak, Sztaba, Olczak, Dregier, Elsner, Stegliński, Kraśniewski